شنبه، ۰۳ خرداد ۹۳ - ۰۵:۳۸

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدمهدی حاتمی، معاون اوقافی، حقوقی و امور مجلس سازمان اوقاف و امور خیریه در تشریح وضعیت ساخت…

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدمهدی حاتمی، معاون اوقافی، حقوقی و امور مجلس سازمان اوقاف و امور خیریه در تشریح وضعیت ساخت بیمارستان تخصصی سرطان در شهر ری از محل فروش اوراق وقف اظهار کرد: این اوراق به مدت یک ماه طی اسفندماه سال گذشته با مجوز بانک مرکزی به فروش رسید و پس از آن متوقف شد، البته کمک‌های مردمی به حساب بانکی بیمارستان ادامه داشت.

وی از انتشار اوراق وقف طی ماه مبارک رمضان سال جاری، خبر داد و گفت: برای ساخت این بیمارستان 234 تخت خوابی 100 میلیارد اعتبار لازم بود که اگر بخواهیم این پروژه را به 500 تختخواب ارتقا دهیم نیاز به 100 میلیارد اعتبار دیگر نیز داریم.

حجت‌الاسلام حاتمی به آغاز ساخت بیمارستان تخصصی سرطان در شهر ری طی خردادماه جاری، اشاره کرد و افزود: فعالیت‌های مربوط به تجهیز کارگاه صورت گرفته است و شهرداری تهران نیز در زمینه مجوز و عوارض همکاری خوبی با این پروژه داشته است.  

وی به افزوده شدن بیمارستان تخصصی سرطان در شیراز از محل فروش اوراق وقف اشاره و عنوان کرد: افراد هنگام مراجعه به بانک و خرید اوراق می‌توانند یکی از این دو بیمارستان و یا هر دو را برای کمک انتخاب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.