جمعه، ۲۳ خرداد ۹۳ - ۰۱:۱۵

 هلند در اولين ديدار خود در جام‌جهاني برزيل فردا (جمعه) برابر اسپانيا به ميدان خواهد رفت.‌ فان‌پرسي که بيشتر فصل گذشته را به…

 هلند در اولين ديدار خود در جام‌جهاني برزيل فردا (جمعه) برابر اسپانيا به ميدان خواهد رفت.‌ فان‌پرسي که بيشتر فصل گذشته را به دليل مصدوميت نتوانست براي منچستر‌يونايتد به ميدان برود، مي‌گويد هلند براي کسب نتايج خوب در برزيل آماده است. روبين‌ فان‌پرسي درباره بازي با اسپانيا گفت: اسپانيا تيم خوبي است اما نبايد تيم ما را دست کم گرفت. به نظر من اسپانيا بهترين تيم جهان است ولي ما نيز تيم خيلي خوبي هستيم.

با آن که هلند در جام‌جهاني آفريقاي جنوبي توانست به فينال راه يابد اما عملکرد ضعيف اين تيم در يورو 2012 باعث ناراحتي فوتبالدوستان هلندي شد.

مهاجم هلندي منچستر‌يونايتد در ادامه گفت: مي‌خواهيم در برزيل بار ديگر خودمان را نشان دهيم. جام‌جهاني برزيل چالش بزرگي براي تيم ما محسوب مي‌شود تا بار ديگر توانايي‌هاي خود را نشان دهد. تمام تمرکز ما روي موفقيت در جام‌جهاني است. مي‌خواهيم براي کسب افتخار در جام‌جهاني هر کاري که از دستمان برمي‌آيد، انجام دهيم. در حال حاضر شرايط خوبي داريم و آماده ديدار با اسپانيا هستيم.

فان‌پرسي در پايان درباره شرايط خود براي جام بيستم گفت: نيازي نيست درباره مصدوميت خود صحبت کنم؛ چرا که در روز‌هاي گذشته تمرين‌هاي خوبي را با تيم انجام دادم و مشکل خاصي ندارم. کاملا براي حضور در جام جهاني آماده هستم. من به روز‌هاي پيش رو خوش‌بين هستم و به تيم هلند ايمان دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.