دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۰۹:۳۰

به گزارش خبرنگار مهر، لوئیس فان گال سرمربی تیم ملی هلند بعد از پیروزی 2 بر یک تیمش مقابل مکزیک در دقایق پایانی…

به گزارش خبرنگار مهر، لوئیس فان گال سرمربی تیم ملی هلند بعد از پیروزی 2 بر یک تیمش مقابل مکزیک در دقایق پایانی و راهیابی به جمع 8 تیم پایانی زقابتها در کنفرانس خبری گفت: ابتدا سیستم را به 3-3-4 تغییر دادم و بعد از آن ما موقعیت های خوبی روی دروازه مکزیک ایجاد کردیم، که یک توپ به تیرک دروازه آنها برخورد کرد و یک توپ دیگر را هم دروازه بان مکزیک به خوبی مهار کرد. اما وقتی دیدم زمانی باقی نمانده پلن B را اجرا کردم.

فان گال افزود: در زمان استراحتی که برای گرمای هوا در نظر گرفته شده بود نکات جدید را به بازیکنان گوشزد کردم، درک کویت را جلو آوردم و هونتلار را به زمین آوردم. از توپ های بلند که به محوطه جریمه مکزیک ارسال می شد استفاده کردیم. بازیکنان من از نظر فیزیکی کاملا آماده این بازی بودند و دیدید که ما نتیجه بازی را در 5 دقیقه پایانی تغییر دادیم. ما از مکزیکی ها آماده تر بودیم و بازیکنانم تا آخرین لحظه ایمان داشتند که بازی را با پیروزی به پایان خواهند برد.

دیدار تیم های هلند و مکزیک در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی رقابتهای جام جهانی 2014 برزیل یکشنبه شب در ورزشگاه کاستلائو شهر فورتالزا برگزار شد که در نهایت با پیروزی 2 بر یک هلند به پایان رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.