چهارشنبه، ۱۰ اردیبهشت ۹۳ - ۰۸:۵۵

اگر نگاهی به دسامبر سال گذشته بیندازیم، سونی از گوشی اکسپریا زد اولترا، نسخه گوگل رونمایی کرد که این دستگاه برچسب قیمتی ۶۴۹…

sony-xperia-z-ultra

اگر نگاهی به دسامبر سال گذشته بیندازیم، سونی از گوشی اکسپریا زد اولترا، نسخه گوگل رونمایی کرد که این دستگاه برچسب قیمتی ۶۴۹ دلار را بر روی خود می‌دید و از طریق فروشگاه گوگل پلی قابل فروش بود. اما نکته‌ای که چند ساعت پیش اتفاق افتاد، کاهش قیمت ۲۰۰ دلاری (بیش از ۶۰۰ هزار تومان) این گوشی بود که قیمت آن را در فروشگاه گوگل به ۴۴۹ دلار رساند.

ظاهرا هیچ بازه زمانی خاصی برای این قیمت در نظر گرفته نشده و این گوشی‌ها به صورت آنلاک شده و با هزینه ارسال رایگان فروخته خواهند شد.

sony-xperia-z-ultra

هیچ تفاوت سخت‌افزاری بین گوشی زد اولترا نسخه گوگلی با مدل استاندارد و جهانی آن وجود ندارد و تفاوت تنها در نرم‌افزار این مدل‌هاست. جایی که نسخه گوگل به لطف استفاده از اندروید خام، مجهز به آخرین ورژن اندروید یعنی کیت کت 4.4.2 است و با این نسخه نیز به کاربرانش عرضه می‌شود.

البته خیلی سخت است که بخواهیم این دستگاه را یک گوشی بنامیم، چرا که نمایشگر غول پیکر 6.4 اینچی آن را بیشتر از هر چیزی شبیه به تبلت ساخته است!

از دیگر مشخصات زد اولترا می‌توان به پردازنده چهار هسته‌ای اسنپدراگون 800 و 2 گیگابایت رم اشاره کرد و این محصول سونی قادر است تا در شبکه‌های نسل دوم، سوم و چهارم به خوبی کار کند.

منبع : xperiablog

 

Sony Z Ultra Google Play edition gets $200 price drop to $449
Sony Z Ultra Google Play editionGoogle has knocked over 30% off the price of the Sony Z Ultra Google Play edition, moving the price of the handset from $649 to $449, with free shipping in the US. The $200 price cut perhaps shows that the handset has not sold as well, the 6.4-inch display size no doubt putting some off due to sheer size. There’s nothing to suggest that this is a limited promotion, it looks like this is the new price of the Sony Z Ultra going forward, a great price for those that may have been interested in the handset.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.