دوشنبه، ۲۴ شهریور ۹۳ - ۱۰:۵۹

به گزارش میهن پست -مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال تهران اعلام کرد تمدید قرارداد کارلوس کی‌روش در این شرایط عاقلانه‌ترین کاری بود که باید…

به گزارش میهن پست -مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال تهران اعلام کرد تمدید قرارداد کارلوس کی‌روش در این شرایط عاقلانه‌ترین کاری بود که باید انجام می‌گرفت.

به  نقل از مهر، علی فتح‌الله‌زاده، پس از حضور در نشست شورای راهبردی فدراسیون فوتبال که پیش از ظهر امروز دوشنبه برگزار شد، در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: امروز با حضور اعضای شورای راهبردی در اتاق رئیس فدراسیون فوتبال درباره بودجه سال آینده بحث و بررسی صورت گرفت، این بودجه قرار است برای گرفتن تاییدیه در مجمع ارائه شود.

وی درباره شایعات اخیر که گفته می‌شود شاید به عنوان مدیر تیم‌های ملی به فدراسیون برگردد، تصریح کرد: به هیچ عنوان چنین قصدی ندارم، قبلا هم اعلام کردم پس از خروج از باشگاه استقلال تنها می‌خواهم استراحت کنم.

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال تهران در پایان گفت: تمدید قرارداد کارلوس کی‌روش در این شرایط عاقلانه‌ترین کار بود زیرا هیچکس به غیر از کی‌روش نمی‌توانست تیم ملی را برای حضور منسجم در جام ملت های آسیا آماده کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *