دوشنبه، ۰۵ خرداد ۹۳ - ۰۵:۱۵

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ پاسدار سید محمد رضا حسینی شامگاه یکشنبه در جمع ایثارگران و رزمندگان 8 سال دفاع مقدس شهرستان دامغان…

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ پاسدار سید محمد رضا حسینی شامگاه یکشنبه در جمع ایثارگران و رزمندگان 8 سال دفاع مقدس شهرستان دامغان در محل سالن همایش های اداره منابع طبیعی و آبخیزداری این شهرستان اظهار داشت: حماسه عظیم فتح خرمشهر روز ملی مقاومت و ایثار همراه با حماسه شهادت بود که ایثارگران و رزمندگان برای دفاع از میهن با خودگذشتگی در این حماسه حضوری فعال داشتند.

وی اضافه کرد: عملیات بیت المقدس یک عملیات بزرگ بود و با سایر عملیات های 8 سال دفاع مقدس تفاوت های بسیاری داشت و رزمندگان در این عملیات با ایمان به خدا و تبعیت از ولایت فقیه حضوری مقتدر داشتند.

این فرمانده 8 سال دفاع مقدس تصریح کرد: ایران اسلامی و ملت آن حماسه های فراوانی خلق کرده اند و فتح خرمشهر نمونه ای از این حماسه های بزرگ بود و برای همیشه در تاریخ جاودانه ماند.

حسینی خاطر نشان ساخت: امروز وظیفه ما است که از دستاوردهای عظیم فتح خرمشهر درس بگیریم و از آن حراست کنیم.

وی یادآور شد: اقتدار و عزت امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون تلاش ها، مجاهدت ها و ایثارگری های رزمندگان است و این ایثارگری ها باید به نسل های آینده منتقل شود.

احمدعلی بهاور رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دامغان نیز در این مراسم از وجود 50 رزمنده و ایثارگر در این اداره خبر داد و افزود: دشمنان به دنبال کم رنگ کردن دستاوردهای جنگ و انقلاب هستند و ما وظیفه داریم با بزرگداشت چنین مناسبت هایی ارزش های خود را تقویت کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *