شنبه، ۲۸ تیر ۹۳ - ۰۸:۰۰

به گزارش خبرگزاری مهر،  در نشست روز جمعه علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال با کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران،…

به گزارش خبرگزاری مهر،  در نشست روز جمعه علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال با کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران، دو طرف به توافق کلی برای عقد قرارداد بلند مدت دست یافتند. در صورت توافق نهایی در مراسمی که به احتمال فراوان در روز دهم مرداد ماه برگزار خواهد شد، قرارداد کارلوس کی روش به امضا می‌رسد.

بر اساس اعلام پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان تغییرات در متن قرارداد کی‌روش به وجود آمده که قرار است کی‌روش، این تغییرات را با وکیل حقوقی خود مطرح کند تا شرایط برای امضای قرارداد سرمربی تیم ملی فوتبال ایران فراهم شود.

به این ترتیب قرارداد کی‌روش با فدراسیون فوتبال ایران تا پایان جام جهانی 2018 روسیه خواهد بود تا سرمربی پرتغالی فرصت کافی برای آماده‌سازی تیم قدرتمندی را برای جام جهانی آینده داشته باشد.

کی‌روش در نخستین ساعات بامداد امروز (جمعه) برای تشکیل جلسه با علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال ایران و ادامه مذاکرات خود به منظور تمدید قرارداد با این فدراسیون، وارد تهران شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.