شنبه، ۲۴ خرداد ۹۳ - ۰۷:۴۹

به گزارش خبرنگار مهر، هفته گذشته مردی به نام امیر 35 ساله با مراجعه به کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان آمل با طرح شکایتی…

به گزارش خبرنگار مهر، هفته گذشته مردی به نام امیر 35 ساله با مراجعه به کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان آمل با طرح شکایتی گفت: امروز به همراه همسرم به نام فریبا برای خرید مانتو راهی بازار شدیم. هنگام خرید، همسرم از من فاصله گرفت و به طور ناگهانی ناپدید شد. تا امروز منتظر بازگشتش بودم اما به دلیل اینکه فریبا به خانه نیامد تصمیم گرفتم با مراجعه به پلیس شکایت کنم.

یک روز پس از این شکایت، شاکی با مراجعه دوباره به اداره آگاهی دست نوشته ای را به ماموران داد و مدعی شد افرادی با ارسال این نامه ادعا کردند همسرش را در جنگال های اطراف شهرستان آمل به قتل رسانده اند. همزمان نامه دیگری در خانه برادر امیر پیدا شد که در آن کروکی محل رها کردن جسد نشان داده شده بود.

در حالیکه تحقیقات در این زمینه ادامه داشت شاکی با انتشار اخباری در برخی از سایت ها به شایعه پراکنی در این زمینه پرداخت. ماموران بلافاصله به محل رها کردن جسد مراجعه و با پیکر نیمه جان فریبا در حالیکه با اصابت جسم سخت به سرش در یک قدمی مرگ قرار داشت روبرو شدند. زن جوان بلافاصله به بیمارستان منتقل شد اما تلاش پزشکان برای نجات جان او موثر واقع نشد و بر اثر شدت جراحات جان خود را از دست داد.

تیم جنایی که به امیر مشکوک شده بودند وی را دستگیر کرده که متهم در بازجویی ها با اعتراف به ارتکاب این جنایت گفت: روز حادثه به دلیل اختلافات خانوادگی با همسرم درگیر شده و ضربه ای به سرش زدم که باعث بیهوشی او شد، بعد هم پیکر نیمه جانش را به جنگل های اطراف آمل برده و با سنگ چند ضربه سرش زدم.

متهم به قتل ادامه داد: برای اینکه ماموران به من مشکوک نشوند با صحنه سازی طوری نشان دادم که افراد ناشناسی همسرم را ربوده و او را به قتل رسانده اند.

سرهنگ پهلوان ، فرمانده انتظامی آمل با اعلام این خبر گفت: با این اعترافات متهم با قرار قانونی روانه زندان شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.