سه شنبه، ۱۷ تیر ۹۳ - ۰۳:۳۷

آنچه که نمی توانیم به جامعه پاسخ دهیم این است که چه فرقی بین دولت ها وجود دارد که دیروز سکوت حکم فرما…

آنچه که نمی توانیم به جامعه پاسخ دهیم این است که چه فرقی بین دولت ها وجود دارد که دیروز سکوت حکم فرما بوده و امروز در برابر وزرای دولت روحانی ذره بین دست گرفته است

به گزارش  مجلس نیوز غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی،  عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت  گفت: مجلس شورای اسلامی باید در حل مشکل جوانان و تورم اهتمام داشته باشد و هیچ اولویتی در حال حاضر نباید بالاتر از بیکاری جوانان باشد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: اقدامات اخیر شبیه ممنوعیت وازکتومی و استیضاح وزیر این تصور را برای جامعه به  وجود می آورد که گویا مجلس واقف به مشکلات جامعه نیست چرا که کارهای امروز مجلس شاید بر اساس وظیفه قانونی باشد اما دغدغه مردم نیست.
 
جعفرزاده ایمن آبادی هم چنین تصریح کرد: این همه حساس و ریز شدن در کار وزرا از جانب مجلسی است که در دولت دهم در قبال کوهی از تخلفات سکوت کرده و هنوز هم آثار آن تخلفات باقی است.
 
وی تاکید کرد: آنچه که نمی توانیم به جامعه پاسخ دهیم این است که چه فرقی بین دولت ها وجود دارد که دیروز سکوت حکم فرما بوده و امروز در برابر وزرای دولت روحانی ذره بین دست گرفته است.
 
جعفرزاده ایمن آبادی با بیان این که مواردی که امروز در دستور کار اصلی مجلس قرار دارد  مورد مطالبه مردم نیست، گفت:حساسیت هایی بر روی وزارتخانه های خاص وجود دارد که در اثر نوع عملکرد شفاف آن ها است
 
وی ادامه داد: مردم به ما می گویند که ظاهرا مجلس از مشکلات مردم غافل است  اما باید تاکید کنم که نوع برخورد دکتر لاریجانی فارغ از فضای احساسی و هیجانی است و مدیریت مناسبی بر این فضاهای احساسی مجلس دارد.
 
این نماینده مردم در مجلس نهم هم چنین تصریح کرد: تغییرات روسای دانشگاه ها در مدت فعالیت دکتر فرجی دانا در دوره مدیریت خود در قیاس با دوره های مشابه در دولت های قبل  بسیار عدد پایین تری دارد.
 
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس خاطر نشان کرد: علاوه بر این نباید از یاد برد که تغییرات روسای دانشگاه ها جز اختیارات یک وزیر است و نمی توان بابت اختیارات یک وزیر وی را سوال پیچ کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.