شنبه، ۲۰ اردیبهشت ۹۹ - ۰۹:۲۶
فردریک کبیر

فردریک کبیر در حقیقت یک نژاد بینظیر از اسب هاست که دارای زیبایی فوق العاده ای بوده هر کسی را عاشق خود می…

فردریک کبیر در حقیقت یک نژاد بینظیر از اسب هاست که دارای زیبایی فوق العاده ای بوده هر کسی را عاشق خود می کند. برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر با ما همراه شوید.

فردریک کبیر یک اسب از نژاد فریزیَن است و بسیاری او را سیاه قشنگ در عالم بیداری می‌پندارند. یکبار دیدنش کافی است تا مدهوشتان کند. تشخیص زیبایی تحیرآور این اسب نر کار چندان دشواری نیست. فردریک کبیر زاده‌ی هلند است و یکی از زیباترین موجودات عالم هستی به شمار می‌آید. نژاد فردریک کبیر به دلایل مختلفی در معرض انقراض قرار گرفته بود و همین امر نیز این اسب زیبا را به موجودی استثنایی‌تر بدل کرد.

فردریک اسبی نر از نژاد فریزین است، نژادی که بارها و بارها در معرض خطر انقراض قرار گرفتند. خوشبختانه این اسب نر زیبا در بهار سال ۲۰۱۵ صاحب فرزندی شد و بدین‌ترتیب این نژاد بی‌نظیر به زندگی‌شان ادامه خواهند داد.

فردریک که زیستگاهش در رشته‌کوه‌های اوزارکس در ایالت آرکانزاس آمریکاست یکی از موجوداتی است که در فضای اینترنت بسیار مورد توجه قرار گرفته و با آن یال آراسته و دلربایش و آن اندام بی‌نظیرش نظر بسیاری را جلب کرده است.

نام فردریک کبیر برگرفته از حاکم مشهور پروس است. این اسب زیبا را زمانی که شش سال داشت از هلند به آمریکا آوردند و اکنون نیز نوزده‌ساله است. پس از ورودش به آمریکا هم او را در برنامه‌ی «شب‌نشینی با استفان کُلبِرت» نشان همگان دادند و در پی همان برنامه بود که بسیاری از تهیه‌کنندگان هالیوود برآن شدند تا از این اسب در فیلم‌های سینمایی خود استفاده کنند.

استیسی نازاریو صاحب این اسب زیباست و همراه فردریک در همان روستا زندگی می‌کند. فردریک کبیر که نام دیگرش «غولپیکر نجیب» است بیشتر وقتش را به سفر دور دنیا و حضور در مراسم‌های مختلف می‌گذراند. فردریک که زیباترین اسب جهان محسوب می‌شود نزدیک به ۱۰۰ هزار فالوئر در فیس‌بوک و بیش از ۲۸ هزار بیننده در کانال یوتیوبش دارد.

باهم در میهن پست تصاویری از فردریک کبیر را تماشا خواهیم کرد.

 

[highlight]منبع: brightside[/highlight]

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.