چهارشنبه، ۱۱ فروردین ۹۵ - ۰۹:۰۷

استیون لاند یک فرد هنرمندی است که قبل از طلوع آفتاب در اول ژانویه سال ۲۰۱۵ با اقدامی هنرمندانه از خانه اش خارج…

استیون لاند یک فرد هنرمندی است که قبل از طلوع آفتاب در اول ژانویه سال ۲۰۱۵ با اقدامی هنرمندانه از خانه اش خارج شد و پیام سال نو را روی خیابان های ویکتوریا، کانادا نقاشی کرد. البته نه یک نقاشی معمولی با قلم مو و بوم! بلکه او با دوچرخه اش در خیابان های شهر می راند و سفرش را با GPS ردیابی می کرد.تا  بتواند با ترکیب مسیر دوچرخه سواری خود و برجای گذاشتن رد آن بر روی نرم افزار GPS یک اثر هنری غیرمتعارف – بنام نقاشی با GPS را به خلق نماید. با میهن پست همراه شوید.

استیون لاند برای خلق نقاشی با GPS از برنامه Strava که با دستگاه های مانند Garmin و فیت بیت کار می کند کمک می گیرد که البته وی در جامعه آنلاین Strava عضو است که در آن ورزشکاران سراسر جهان تجربیاتشان را به اشتراک می گذارند.اپلیکیشنی که با وسایلی مثل گارمین و فیت بیت کار می کند و به شما اجازه می دهد عملکردتان را آنالیز کنید و با دیگران به اشتراک بگذارید.

استیون پس از اشتراک گذاری نقاشی‌هایی که با GPS خلق میک رد ،توسط اعضای باشگاه آنلاین دوچرخه سواری Strava همه روزه  تشویق می شد تا همچنان هنرش را ادامه دهد و سال ۲۰۱۵ خطوط و آثار بیشماری را با این روش طراحی کرد.

در این میان وی علاوه بر نقشه دقیق، آثار او زمان زیادی که برای دوچرخه سواری صرف کرده را نیز به نمایش می گذارند. لوند بیش از هزاران مایل را برای خلق نقاشی هایش با GPS رکاب زده است. که به گفته خودش با این روش دوچرخه سواری چند برابر بیشتر برایش سرگرم کننده می شود و می تواند برای پیدا کردن مسیر درست برای کشیدن نقاشی مورد نظرش خودش را به چالش بیاندازد.

البته لازم است بدانید که استیون لاند اولین کسی نیست که این سرگرمی یعنی نقاشی کشیدن با GPS را شروع کرده و اتفاقا رکورد دار این ایده و خلاقیت جالب یک مرد ژاپنی است.

اگر شما نیز روزی توانستید با دوچرخه سواری روی GPS نقاشی بکشید عکسهایتان را حتما جهت نمایش و اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی برای ما ارسال کنید تا با نام خودتان آن را دست به دست به همگان نشان دهیم.

با هم در میهن پست نقاشی هایی که استوین همه روزه با دوچرخه سواری روی GPS خود رسم می کند را تماشا می کنیم.

منبع: adaptnetwork

2 دیدگاه برای “فردی که با دوچرخه سواری بر روی GPS نقاشی می کشد + عکس”

  1. نیلا گفت:

    چه خوش ذوق?

  2. رضا گفت:

    وقتی که مشکلی مثل مرز وجود نداشته باشه خیلی راحتتر میشه رکورد ثبت کنی و هزاران مایل طی کنی. اگه تو ایران بخوای این کار رو بکنی فقط میتونی حلزون بکشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.