پنجشنبه، ۱۵ خرداد ۹۳ - ۰۵:۱۰

ˈسید محمد احمدیˈ روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از روستای شاه شهیدان در گفت وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: مراسم علم واچینی…

ˈسید محمد احمدیˈ روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از روستای شاه شهیدان در گفت وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: مراسم علم واچینی هزاران نفره بر مزار امامزادگان، تقدیم شهدا و جانبازان به نظام اسلامی، گردشگرپذیری و استقرار این روستا در دامنه قله درفک، روستای شاه شهیدان را دارای ویژگی های متمایزی کرده است.

وی ادامه داد: برای حل مشکلات آب آشامیدنی و راه ارتباطی این روستا و نیز پیگیری استقرار دهیاری و خانه بهداشت در شاه شهیدان عزمی جدی داریم.

فرماندار رودبار افزود: اگرچه وجود بیش از170 روستای پراکنده با مشکلات و موانع زیاد، اعتبارات کلانی را می طلبد اما با عزم تمامی مسوولان، می کوشیم تا از منابع ملی، استانی و شهرستانی با اولویت بندی مشکلات را برطرف کنیم.

احمدی اضافه کرد: اراده دولت تدبیر و امید بر این است که با نقشه راه ترسیم شده مقام معظم رهبری و فراهم ساختن زیرساخت های لازم و مناسب، شرایط اقتصادی را بهبود بخشد.

فرماندار رودبار در حاشیه حضور در روستای شاه شهیدان و رسیدگی به وضعیت مردم این روستا، امامزادگان واجب التعظیم محمد و هادی را نیز زیارت و به مقام شامخ شهدای والامقام جنگ تحمیلی ادای احترام کرد.

روستای گردشگری و زیارتی شاه شهیدان از توابع بخش خورگام رودبار است.

شهرستان رودبار در 67 کیلومتری جنوب مرکز استان گیلان واقع است.ک/3

7295/695

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.