چهارشنبه، ۳۱ اردیبهشت ۹۳ - ۱۱:۲۵

اسماعیل حیدری آزاد روز چهارشنبه در جلسه کمیته برنامه ریزی این شهرستان با بیان اینکه اعتبار تخصیصی متناسب با نیازهای شهرستان نیست، این…

اسماعیل حیدری آزاد روز چهارشنبه در جلسه کمیته برنامه ریزی این شهرستان با بیان اینکه اعتبار تخصیصی متناسب با نیازهای شهرستان نیست، این مبلغ را مختص پروژه های نیمه تمام و با پیشرفت بیش از 70درصد عنوان کرد.

وی بر پیگیری روسای ادارات برای جذب اعتبارات تاکید کرد و گفت: امیدوارم با تلاش و پیگیری همه مسوولان بتوانیم صد در صد اعتبارات را جذب کنیم.

وی از تامین اعتبار 50 میلیارد ریالی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای بازسازی بیمارستان امام (ره) میانه خبر داد و افزود: 5 میلیارد ریال آن تخصیص یافته و با جذب مابقی آن این نیاز اساسی مردم تکمیل خواهد شد.

حیدری آزاد همچنین به تخصیص اعتبار 30 میلیارد ریالی برای شهرستان میانه از محل ماده 180 خبرداد و گفت: از محل اعتبارات ملی نیز سهمی برای میانه در نظر گرفته شده که با پیگیری های مسوولان خواهیم توانست پروژه های ناتمام را به اتمام برسانیم.

وی همچنین با توجه به شرایط آب و هوایی خاص شهرستان، لایروبی و ساماندهی رودخانه ها را جزو ضرورت ها خواند و گفت: چون اعتباری برای این امور در نظر گرفته نشده تلاش خواهیم کرد اعتباراتی را از مدیریت بحران کشور اخذ کنیم.

587/7231: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.