سه شنبه، ۳۰ اردیبهشت ۹۳ - ۱۱:۱۸

به گزارش ایرنا ، ˈمحمدعلی قمی اویلی ˈ روز دوشنبه در جلسه ستاد گرامیداشت آزاد سازی خرمشهردرفرمانداری گفت : واقعه حماسی سوم خرداد…

به گزارش ایرنا ، ˈمحمدعلی قمی اویلی ˈ روز دوشنبه در جلسه ستاد گرامیداشت آزاد سازی خرمشهردرفرمانداری گفت : واقعه حماسی سوم خرداد سال 61 درحقیقت به عنوان ماندگارترین سند پرافتخاردرنظام جمهوری اسلامی است که باید برنامه های این روز به یادماندنی به بهترین نحو ممکن برگزارشود.

وی اطلاع رسانی درست دستاوردهای واقعی این روز حادثه ساز با هدف انتقال و معرفی آن به نسل های کنونی جامعه را از محوری ترین برنامه های این حماسه بزرگ دانست و ادامه داد : افراد جامعه بویژه نسل های سوم و چهارم انقلاب باید بدانند که این پیروزی با کدام امکانات و توسط چه کسانی به دست آمد .

وی برای تحقق این مهم به نقش مسوولان نهادهای فرهنگی ، انقلابی ، امامان جمعه و رسانه ها اشاره کرد و دراین زمینه خواستار همکاری بیش از پیش شد.

فرماندارنوشهر ازحماسه سوم خرداد به عنوان ماندگارترین سند پرافتخار تاریخ انقلاب اسلامی یاد کرد و گفت : آزادی خرمشهر درحقیقت با تکیه برعلم ،ایمان ، رشادت ، ایثار و اقتداررزمندگان اسلام ، شهدا ، جانبازان و درنهایت بنا به فرموده امام راحل (ره ) خدا آن را آزاد کرد.

قمی اویلی وی برگزاری صبحگاه مشترک در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره ) ارتش ، برپایی ایستگاه های صلواتی در میادین شهری ، عطرافشانی و غبارروبی گلزار شهدا ، برگزاری مسابقات دومیدانی ، پیاده روی خانوادگی ، کوهنوردی ،تجلیل از تعدادی از شهدای سوم خرداد و شب شعر را از جمله برنامه های این روز برشمرد.ک/2

624/621/402

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.