یکشنبه، ۰۸ تیر ۹۳ - ۰۵:۰۶

به گزارش خبرنگار ایرنا ، ˈ محمد ناصرزندی ˈ روز شنبه درجلسه شورای اداری شهرستان چالوس گفت : باوجود آن که از قبل…

به گزارش خبرنگار ایرنا ، ˈ محمد ناصرزندی ˈ روز شنبه درجلسه شورای اداری شهرستان چالوس گفت : باوجود آن که از قبل جلساتی تحت عنوان ستاد ساماندهی سواحل دراستان و شهرستان برگزار و تصمیماتی خوبی دراین زمینه گرفته شد اما حضورپیوسته مسوولان نهادهای ذیربط دراین ایام بندگی خدا درطرح های سالمسازی دریا بسیارمهم است.

وی افزود : درصورتی که با اقدامات بازدارنده از ورود مسافران وگردشگران به دریا دراین ایام جلوگیری شود ازاین که شاهد احتمال وقوع اتفاقات ناگواری دیگری چون غرق شدن آنان در خارج از طرح های دریا باشیم ، بسیار محتمل است .

وی همچنین از کاهش حدود 88 درصدی شمارغرق شدگان از زمان آغاز فصل شنا تاکنون درآب های ساحلی این شهرستان خبرداد و اظهارداشت : پارسال حدود 29 نفردرمناطق ممنوعه شنای این شهرستان غرق شدند درحالی که امسال یعنی از هفدهم ماه خرداد تاکنون چهارتن به علت آشنا نبودن شنا در خارج از طرح های سالمسازی دریا جانشان را ازدست داداند.

فرماندارچالوس اعتبارات منظورشده ازمحل ماده 180 قانون برنامه پنجم توسعه و تملک و دارایی استان برای بهبود زیرساخت ها و تکمیل طرح های نیمه تمام شهرستان را بسیار قابل توجه دانست و ابراز امیدواری کرد که با ابلاغ به موقع این اعتبارات دربخش های مورد نظر هزینه شود.

زندی همچنین با انتقاد از وضعیت نامناسب روکش آسفالت معابراصلی و فرعی شهرهای هچیرود ، چالوس و مرزن آباد خواستار پیگیری مسوولان نهادهای ذیربط برای بهبود وضعیت این معابر در این مناطق شد.

امام جمعه چالوس نیز خواستار برخورد جدی مسوولان نهادهای ذیربط به ویژه امنیتی و انتظامی با مظاهر فساد و بی بندباری در این شهرگردشگرپذیرشد و گفت : باوجود آن که ترویج بی بندباری و فرهنگ های ضد موازین اسلامی از توطئه های دشمنان است اما نباید اجازه داد تا این منطقه حیاط خلوت عده ای از افراد سودجو و ناپاک شود. ک/2

624/608

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.