پنجشنبه، ۲۲ خرداد ۹۳ - ۰۳:۲۷

به گزارش ایرنا، مهدی فروزان روز چهارشنبه در جلسه ستاد اوقات فراغت کاشمر افزود: دستگاه های اجرایی و متولی اوقات فراغت تنها در…

به گزارش ایرنا، مهدی فروزان روز چهارشنبه در جلسه ستاد اوقات فراغت کاشمر افزود: دستگاه های اجرایی و متولی اوقات فراغت تنها در چارچوب وظایف محوله و برنامه های اعلامی از سوی دستگاه های استانی خود اقدام می کنند.

وی گفت: مهم ترین علت نبود برنامه مدون برای اوقات فراغت جوانان این است که حاضر نیستیم در کنار یکدیگر به فکر جوانان و نوجوانان باشیم.

وی اظهار کرد: در برنامه های اوقات فراغت نباید فقط به دنبال ارائه آمار و گزارش باشیم زیرا در این صورت به موفقیت دست نمی یابیم و در مقابل وجدان و خداوند مسئول هستیم.

فروزان گفت: فعالیت فقط برای ارائه آمار و گزارش موجب وقت گذرانی و دوری دانش آموزان از غنای برنامه ها می شود.

وی افزود: با توجه به این که 80 درصد جامعه هدف در اوقات فراغت دانش آموزان هستند لذا معاونت پرورشی آموزش و پرورش به عنوان جانشین ستاد باید برای غنی سازی اوقات فراغت برنامه ریزی کند.

وی گفت: باید تلاش کنیم با برنامه ریزی صحیح و دقیق زمینه ارتقای سطح فکری دانش آموزان را در بخش های مختلف فراهم کنیم.

در این جلسه اعضای ستاد، ضمن ارائه گزارش از عملکرد دستگاه های اجرایی خود در زمینه اوقات فراغت در تابستان سال گذشته به ارائه برنامه ها و راهکارهایی برای غنی سازی اوقات فراغت در سال جاری پرداختند./2

7497 /664

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.