پنجشنبه، ۱۱ اردیبهشت ۹۳ - ۱۰:۳۹

به گزارش خبرنگار ایرنا ، نعمت الله اکبری نژاد در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان افزود:لحظه به لحظه اوقات فراغت از چنان اهمیتی…

به گزارش خبرنگار ایرنا ، نعمت الله اکبری نژاد در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان افزود:لحظه به لحظه اوقات فراغت از چنان اهمیتی برخوردار است که چگونگی گذراندن آن توسط افراد یک جامعه تا حد بسیاری معرف ویژگی های فرهنگی محسوب می شود.

وی بیان کرد:بیکاری، تنهایی، نداشتن تحرک و سرگرمی هایی که توجه و علاقه نوجوان را به خود جلب کند،از عوامل ایجاد انحراف و بزهکاری است.

معاون فرهنگی و امور جوانان فرمانداری استهبان نیز با اشاره به ایام تابستان و اوقات فراغت جوانان بیان داشت:جوانی فصلی پر انرژی زندگی افراد است که باید به تناسب امکانات خانواده تدابیری اندیشیده شود که جوانان اوقات فراغت خود را بویژه در ایام تعطیل تابستان در شرایط مفید و سالم استفاده کنند.

محسن سالاری افزود : همه می دانیم که برنامه ریزی، تلاش وکوشش در جهت ارتقاء سطح کیفی زندگی موثر ومهم است اما آنچه در این میان اهمیتی مشابه وهم ردیف با برنامه ریزی وتلاش کاری دارد توجه به مساله اوقات فراغت وآسودگی انسانها در طول زمان دارد.

در اختیار گذاشتن اماکن ورزشی آموزش و پرورش در ایام تابستان، برگزاری تور استهبان گردی با هدف تقویت هویت ملی و غنی کردن اوقات فراغت از سوی شورای شهر، تور مسابقات علمی، فرهنگی ورزشی خانوادگی توسط اداره فرهنگ و ارشاد ، طرح نشاط معنوی در جوار امامزاده های شهرستان، جشن های شعبانیه و آموزش روانشناسی و کار آفرینی از جمله مصوبات این ستاد بود.

استهبان در 160کیلومتری شرق شیراز قرار دارد.ک/ 3

7368/667

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.