پنجشنبه، ۲۶ تیر ۹۳ - ۰۵:۵۰

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بم، ˈمحمود ذوالفقاریˈ روز چهارشنبه در نشست کارگروه حمایت از زندانیان، افزود: اگر کاری کنیم که یک زندانی…

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بم، ˈمحمود ذوالفقاریˈ روز چهارشنبه در نشست کارگروه حمایت از زندانیان، افزود: اگر کاری کنیم که یک زندانی حتی برای دقایقی احساس آرامش کند کارنامه بسیار درخشانی خواهیم داشت.

وی اظهار کرد: در بازدیدی که از زندان شهرستان بم داشتم وضعیت موجود بیانگر این است که اقدامات خوبی انجام شده اما با توجه به برخی مشکلات می طلبد مشکلات را با کمک مردم رفع کنیم.

فرماندار بم، با اشاره به حمایت از کارکنان این مجموعه، تصریح کرد: خواسته من این است که کارکنان تنها دغدغه کار را داشته باشند و ما نیز سعی داریم در این دولت کارهایی انجام دهیم که مسایل اجتماعی رفع شود.

وی در زمینه حضور مشاوران و انجام اقدامات مددکاری از طریق مشاوران فرمانداری و آموزش و پرورش قول مساعد داد.

رییس اداره زندان شهرستان بم نیز با بیان این مطلب که 32 نفر زندانی جرایم غیر عمد در این زندان حضور دارند، گفت: در زمینه حمایت از زندانیان باید تلاش کنیم تا حمایت های مردمی جذب شوند.

ˈمحمدرضا پرناکˈ ادامه داد: سال گذشته قبل از ماه مبارک رمضان یک بسته غذایی و قبل از مهرماه نیز یک بسته آموزشی به خانواده ها هدیه شد که تاکنون به دلیل کمبود اعتبارات اقدامی صورت نگرفته است.

وی بیان کرد: یکی از مشکلات موجود افزایش هزینه های جاری از جمله برق، آب، تلفن و گازوئیل است که می طلبد در کمیته برنامه ریزی اعتبارات لازم مشخص شود تا در انجام فعالیت ها با مشکل مواجه نشویم.

در این نشست در زمینه تهیه لوازم و وسایل ورزشی مورد نیاز، حضور پزشکان برای درمان زندانیان، تامین سوخت لازم به قیمت دولتی و ایجاد فضای سبز و درخت کاری در ورودی زندان تصمیماتی گرفته شد.ک/1

7433/8154

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبير:
newsroom@irna.ir

تماس بی واسطه با مسئولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.