پنجشنبه، ۲۲ خرداد ۹۳ - ۰۹:۴۳

ˈبهروز اردلان رادˈ روز پنج شنبه در نخستین نشست کمیته مشارکت های مردمی شهرستان تفرش افزود:تامین رفاه اجتماعی و جلب مشارکت مادی وانسانی…

ˈبهروز اردلان رادˈ روز پنج شنبه در نخستین نشست کمیته مشارکت های مردمی شهرستان تفرش افزود:تامین رفاه اجتماعی و جلب مشارکت مادی وانسانی مردم به ویژه خیرین ونیکوکاران به منظور رفع نیازهای جامعه هدف وکاهش هزینه های جاری از وظایف دیگر وظایف این کمیته است.

وی با تاکید بر سیاستگذاری مناسب و فراهم سازی بستر مناسب برای جلب و جذب کمک های خیران ، اظهار کرد: افزایش کمک های مادی و معنوی در جهت حل مشکلات حقیقی و حقوقی به منظور رفع مشکلات باید در راس برنامه های کمیته مشارکت قرار گیرد.

فرماندار شهرستان تفش ادامه داد: مساجد به عنوان محور جذب مشارکت مردم و خاستگاه حضور آنان باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

رییس اداره بهزیستی شهرستان تفرش نیز در این نشست گفت: افزایش راه های جذب مشارکت و ساماندهی وضعیت سالمندان در بهداشت و سلامت فردی از مهمترین مباحث است.

ˈزهرا امینیˈ افزود: مردم باید عیادت از سالمندان را یک وظیفه انسانی دانسته و در مناسبت های مختلف این عزیزان را مورد لطف و عنایت خود قرار دهند.

وی تهیه بانک اطلاعاتی سالمندان در شهرستان تفرش را یادآور شد و گفت: توسعه ورزش های همگانی و استفاده از امکانات رفاهی و تفریحی از حقوق مورد تاکید سالمندان است که به توجه بیشتر مسئولین را می طلبد.

تفرش واقع در ۸۵ کیلومتری شمال شرقی شهر اراک – مرکز استان مرکزی – در سال 1342 به شهرستان تبدیل شده استک/2

7110/559

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.