شنبه، ۰۶ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۵۸

به گزارش روز شنبه ایرنا، ˈحسین اسماعیلی ˈ در مراسم تکریم و معارفه معاونین فرمانداری افزود: در طی بازدیدهایی که به صورت سرزده…

به گزارش روز شنبه ایرنا، ˈحسین اسماعیلی ˈ در مراسم تکریم و معارفه معاونین فرمانداری افزود: در طی بازدیدهایی که به صورت سرزده از ادارات و نهادهای شهرستان داشته ام، متاسفانه نکاتی را در رابطه با احترام به ارباب رجوع مشاهده کردم که اصلا در شان مردم شهرستان نیست و باید این روند اصلاح شود .

در ادامه وی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات ˈحلواییˈ معاون سابق، وی را فردی انقلابی، متعهد، خدمتگزار و مردم دار نامید و تصریح کرد: جابجایی های صورت گرفته نشان دهنده این نیست که فرد مورد نظر شایستگی این سمت را نداشته بلکه برای تازگی نفس مدت کوتاهی استراحت می کنند و قطعا در آینده از آنها در پست های دیگری استفاده خواهد شد.

در ادامه این مراسم معاون سیاسی امنیتی استاندار نیز ضمن گرامیداشت 5 اردیبهشت ماه و شکست مفتضحانه آمریکا در صحرای طبس و فداکاری بی نظیر شهید منتظر قائم، حلوایی را فردی پیگیر خواند و خاطرنشان کرد: بنده از قدیم با ایشان آشنایی داشته و حقیقتا ایشان را فردی بسیار پیگیر در امور می دانم و جزو معدود افرادی بودند که هیچگاه در بند پست و مقام دنیوی نبودند که این خود بسیار ارزشمند و حائز اهمیت است و برای همه مسئولان ما درس بزرگی است .

محمدعلی طالبی گفت : در انجام کارها باید همدلی وجود داشته باشد و برای موفقیت در اجرای سیاست ها و برنامه های دولت باید با یک تیم هماهنگ در این مسیر حرکت کنیم .

وی با اشاره به تأکیدات استاندار یزد مبنی بر بکارگیری نیروهایی که سابقه کار در مجموعه وزارت کشور را دارند، افزود : دست فرمانداران در زمینه انتخاب معاونین و بخشداران باز است .

در این جلسه حلوایی معاون سابق نیز در سخنانی گزارش عملکرد و همچنین معاون جدید نیز برنامه های خود را به حضار ارائه دادند.

در پایان این دیدار از زحمات کمال حلوایی در سمت معاون فرماندار تقدیر و ˈحسن شاکرˈ به این سمت منصوب شد.ک/2

7544/1968

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *