سه شنبه، ۰۲ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۴۵

به گزارش خبرنگار مهر، استاندار سیستان و بلوچستان شامگاه دوشنبه در جلسه شورای اداری این شهرستان طی مراسمی درویش نارویی را به عنوان…

به گزارش خبرنگار مهر، استاندار سیستان و بلوچستان شامگاه دوشنبه در جلسه شورای اداری این شهرستان طی مراسمی درویش نارویی را به عنوان فرماندار جدید شهرستان سراوان معرفی کرد.

علی‌ اوسط هاشمی در این مراسم ضمن تاکید بر تلاش فرماندار و مسئولان به منظور تحکیم وحدت در بین تمامی اقشار جامعه و استفاده از تمامی سلایق اظهار داشت: در سفر هیئت دولت به استان مصوبات خوبی برای توسعه استان به تصویب رسید که فرمانداران باید در راستای جذب سرمایه گذاران و آماده سازی بستر رشد و شکوفایی نهایت تلاش خود را به کار گیرند.

وی با اشاره به اینکه با تلاش های انجام شده اما هنوز شاهد کمبود های زیادی در استان هستیم ادامه داد:  ره آورد سفر رییس جمهور به این استان توجه و ایجاد زیر ساخت های لازم به منظور ایجاد اشتغال و کمک به شکوفایی معادن و پتانسیل های موجود در استان داشت.

وی شهرستان سراوان را در تولید خرما و همچنین محصولات گلخانه ای توانمند و دارای پتانسیل بسیار مناسب دانست و گفت: مدیران جهاد کشاورزی باید در راستای ایجاد اشتغال و همچنین فراهم سازی بستر های تولید بیشتر و همچنین ایجاد صنایع تبدیلی و جانبی تلاش بیشتری را از خود نشان دهند.

هاشمی همچنین در این مراسم بر رفع سایر مشکلات در این شهرستان از جمله فعال سازی و برقراری مسیر پروازی از طریق فرودگاه این شهرستان و همچنین بهره برداری از بیمارستان جدید سراوان قول مساعد داد.

به گزارش خبرنگار مهر، در مراسم معارفه فرماندار جدید سراوان که در فرمانداری این شهرستان و با حضور نمایندگان مردم، ائمه جمعه اهل تشیع و تسنن این شهرستان و همچنین مسئولان محلی برگزار شد درویش نارویی به عنوان فرماندار جدید معرفی و از زحمات محمد شریف خالقی ایرندگانی قدردانی شد.

درویش نارویی دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته علوم سیاسی است در مقطع کارشناسی ارشد است و پیش از این به عنوان بخشدار دلگان، سرباز و همچنین فرماندار ایرانشهر و سرباز اشتغال به کارداشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *