سه شنبه، ۲۰ خرداد ۹۳ - ۰۱:۴۶

به گزارش ایرنا، احمد امینی روش روز دوشنبه در جمع اعضای هیات مدیره پایانه صادراتی جنوب کرمان افزود: با پیگیری های استاندار کرمان…

به گزارش ایرنا، احمد امینی روش روز دوشنبه در جمع اعضای هیات مدیره پایانه صادراتی جنوب کرمان افزود: با پیگیری های استاندار کرمان و سایر مجموعه دستگاه های اجرایی اقدامات بسیار خوبی در جنوب کرمان رقم زده شده است.

وی اظهار کرد: استقرار اداره کل حمل و نقل و پایانه های صادراتی، گمرک، تکمیل توسعه عوامل پروازی فرودگاه جیرفت، اتاق بازرگانی و ده ها اقدام دیگر موجب شده تا شاهد کاهش مشکلات و توسعه منطقه جنوب کرمان باشیم.

وی بیان کرد: استاندار کرمان در زمینه توسعه اقتصادی و حضور بخش خصوصی نیز تاکید ویژه ای دارد که به همین منظور نیز ستاد تسهیل سرمایه گذاری در جیرفت راه اندازی شده و مثلث توسعه شهرستان با حضور نماینده دولت، بخش خصوصی و نماینده مجلس نیز برای حضور بخش خصوصی و فراهم کردن زیر ساخت های لازم از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند.

امینی روش خاطرنشان کرد: ما اعتقاد داریم که مشکلات موجود با همدلی و همکاری قابل حل است و برای رفع این مشکلات از هیچ تلاشی دریغ نمی ورزیم.

وی با اشاره به پیگیری برای راه اندزای پایانه صادراتی جنوب کرمان گفت: راه اندزای این پایانه از اولویت های مسوولان جنوب و تاکید شخص استاندار است زیرا با راه اندازی آن بسیاری از مشکلات کشاورزی و فروش محصولات مرتفع می شود.

امینی روش خاطرنشان کرد: امروز بیشتر از دیروز عزم را برای راه اندازی این پایانه صادراتی جزم کرده ایم و با تمام توان زیر ساخت لازم را برای راه اندازی آن بکار خواهیم گرفت.

وی گفت: امروز مشکلات ایجاد شده در بحث فروش محصولات کشاورزی مربوط به کشاورز نیست بلکه ما باید بازارهای هدف را برای فروش محصولات تولید شده فراهم کنیم.

جنوب کرمان با حدود یک میلیون نفر جمعیت سالانه چهار و نیم میلیون تن انواع محصولات کشاورزی تولید می کند.ک/2

7444/2624

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.