چهارشنبه، ۱۰ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۰۴

به گزارش ایرنا، علی اصغر مرادزاده روز سه شنبه در جلسه شورای اداری خلیل آباد افزود: این شهرستان با داشتن 5/2 درصد،کمترین نرخ…

به گزارش ایرنا، علی اصغر مرادزاده روز سه شنبه در جلسه شورای اداری خلیل آباد افزود: این شهرستان با داشتن 5/2 درصد،کمترین نرخ بیکاری را در بین شهرستان های استان خراسان رضوی دارد.

وی با گرامیداشت هفته کار و کارگر و روز شوراها، گفت: در شهرستان خلیل آباد بطور متوسط روزانه، زمینه کار برای بیش از 9 هزار نفر فراهم است زیرا این شهرستان دارای جمعیت 85 درصدی در بخش کشاورزی، دامداری و باغداری است.

مرادزاده، فرهنگ اصیل اسلامی را بهترین فرهنگ دانست و اظهار داشت: در اجرای امور فرهنگی همه مردم و دستگاههای اداری موظف به تلاش هستند و این امر مختص یک دستگاه خاص نیست.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان خلیل آباد نیز در این جلسه با بیان اینکه تعاونی عمران توسعه شهرستان با عضویت نیم درصد جمعیت این شهرستان تشکیل می شود، افزود: هرچه مسیرهای سرمایه گذاری کوتاهتر شود، کمک به توسعه و عمران شهرستان بیشتر خواهد شد.

حسین نوری از ایجاد کانون بازنشستگان تامین اجتماعی در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: برای بهبود فضای کسب و کار و رفع موانع تولید باید به اشتغال با دید فرابخشی نگاه کنیم و این امر نیازمند هماهنگی و همدلی است.

وی از روسای دستگاههای اجرایی شهرستان خواست با ثبت اشتغال بوجود آمده توسط دستگاه خود در سامانه رصد اقدام نمایند.

در این جلسه از تعدادی از کارگران این شهرستان قدردانی شد./2

7497 /664

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *