سه شنبه، ۲۱ مرداد ۹۳ - ۱۱:۰۰

فرماندار خوی گفت: ایجاد شهرک صنعتی تخصصی مبل در خوی با جدیت پیگیر می‌شود. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه آذربایجان‌غربی،…

فرماندار خوی گفت: ایجاد شهرک صنعتی تخصصی مبل در خوی با جدیت پیگیر می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه آذربایجان‌غربی، دکتر سیوانی طی جلسه‌ای که با حضور فرماندار شهرستان خوی و روسای ادارات ذیربط در محل فرمانداری برگزار گردید، افزود: مکان‌یابی طرح انجام شده و با پیگیری‌های جدی صورت گرفته، مجوز اولیه برای ایجاد طرح شهرک صنعتی مبلمان در محدوده اراضی ملی ایواوغلی از استان اخذ گردیده است، این طرح اکنون در مرحله استعلام از ارگان‌های ذیربط است و این ارگان‌ها باید با سرعت عمل به استعلامات مربوطه جواب بدهند.

وی افزود: با توجه به وجود پتانسیل‌های فراوان تولید مبل در خوی و همچنین وجود چندین واحد تولیدی فعال می توانیم با همکاری تمام ادارات و ارگان‌ها این طرح را به عنوان یک طرح نمونه موفق کشوری معرفی نموده و شهرستان خوی را به عنوان قطب صنعت مبلمان در سطح کشوری بشناسانیم.

وی با بیان اینکه این پروژه یک ظرفیت بزرگ اشتغالزایی برای شهرستان خوی است و همچنین با اجرای این طرح خوی اولین شهرستان دارنده شهرک تخصصی مبل در استان مطرح خواهد شد، تصریح کرد: این طرح باید با سرعت و قدرت به جلو برود و در این راستا دستگاه‌های اجرایی همکاری‌های لازم را انجام خواهند داد.

در ادامه جلسه، اقدامات اولیه صورت گرفته و درخواست‌های سرمایه‌گذار این پروژه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و سپس جمع حاضر از محل احداث طرح بازدید کردند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.