دوشنبه، ۱۵ اردیبهشت ۹۳ - ۱۰:۰۱

ˈبهزاد علیزادهˈ روز دوشنبه در نشست شورای اداری دهلران اظهار کرد: استان میزبان چهارمین سفر دکتر روحانی و دولت است و این سفر…

ˈبهزاد علیزادهˈ روز دوشنبه در نشست شورای اداری دهلران اظهار کرد: استان میزبان چهارمین سفر دکتر روحانی و دولت است و این سفر منشا خیر و برکت برای مردم ایلام خواهد بود.

وی یادآور شد: استان ایلام دارای ظرفیت های بسیاری است و امیدواریم سفر دولت تدبیر و امید دستاوردهای خوبی برای توسعه این منطقه داشته باشد.

علیزاده افزود: مسائل و مشکلات و مطالبه های شهرستان و مردم جمع بندی و به استانداری ایلام ارسال شده است و در این سفر به جدیت رفع آنها پیگیری می شود.

فرماندار دهلران تاکید کرد: این شهرستان ظرفیت های بسیاری در زمینه آب و خاک، نفت و گاز و گردشگری دارد که برای شکوفایی و بهره برداری آنها نیاز به کمک دولت تدبیر و امید است.

وی گفت: موضوع پروژه های نیمه تمام از دغدغه های مردم و مسوولان دهلرانی است که انتظار می رود در این سفر وضعیت آنها تعیین تکلیف و اقدام های لازم و کافی برای اجرای آنها انجام شود.

علیزاده افزود: پالایشگاه و پتروشیمی، سد میمه و جاده چم سرخ بخشی از پروژه های شهرستان دهلران بوده که نیازمند تعیین تکلیف و توجه ویژه در سفر هیات دولت به استان است.

7175/565

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.