یکشنبه، ۰۷ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۲۵

به گزارش خبرنگار ایرنا، بهرام فاتحی شامگاه شنبه در مراسم معارفه خود، افزود: امور شفاهی را از هیچ مسوولی نمی پذیرم و معتقدم…

به گزارش خبرنگار ایرنا، بهرام فاتحی شامگاه شنبه در مراسم معارفه خود، افزود: امور شفاهی را از هیچ مسوولی نمی پذیرم و معتقدم تمام موارد در قالب برنامه و به صورت مکتوب باید ارایه کرد.

وی گفت: برای تمام جناح ها و نظرات احترام قائل هستم اما خود نیز افکار و ایده هایی دارم و می خواهم پیاده کنم.

وی رو راستی و پرهیز از دروغ و آمارهای غلط را سرلوحه برنامه های خود دانست و گفت: از نظارت خبرنگاران و روزنامه نگاران جهت نقد عملکردم در دوران فعالیت خود به عنوان چشم ناظر جامعه نیز استقبال می کنم.

فرماندار دیواندره، ارتباط و تعامل با اقشارمختلف مردم را دیگر اولویت خود دانست و گفت: تلاش می کنم با همکاری و تعامل با مردم، نمایندگان مجلس، اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا خوب کار کنم و منشا آثار ماندگاری در شهرستان دیواندره شوم.

فاتحی با اشاره به انتخابات خرداد 92، پیروزی دکتر روحانی را رای مردم در جهت تغییر در قالب نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: مردم کردستان در جریان انتخاب دکتر روحانی با رای 72 درصدی خود تاثیر بسزایی داشتند.

وی با اشاره به حضور پرشور مردم در رای به دکتر روحانی، گفت: این مساله وظیفه مسوولان دولت در استان کردستان را سنگین تر می کند.

وی از زحمات سعدی نقشبندی فرماندار سابق دیواندره نیز قدردانی کرد و از وی به عنوان فردی اخلاق مدار و دلسوز یاد کرد.

در این مراسم با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان، از زحمات سه ساله سعدی نقشبندی قدردانی و بهرام فاتحی به عنوان فرماندار دیواندره معرفی شد.ک/3

7346/533

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *