یکشنبه، ۲۷ مهر ۹۳ - ۰۳:۵۹

فرماندار سراوان گفت: حساب مردم منطقه از اشرار خودفروخته جداست. درویش نارویی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه سیستان‌وبلوچستان افزود:…

فرماندار سراوان گفت: حساب مردم منطقه از اشرار خودفروخته جداست.

درویش نارویی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه سیستان‌وبلوچستان افزود: اشرار از آن سوی مرزها و از استکبار دستور می‌گیرند.

وی اظهار کرد: مرزهای شهرستان فرصت مناسبی برای مبادلات اقتصادی است اما برخی خودفروخته‌ها هدفشان ناامن کردن منطقه و جلوگیری از توسعه شهرستان و استان است.

فرماندار سراوان خاطرنشان کرد: مردم با تمام توان در کنار نیروهای امنیتی هستند و اجازه این خرده شرارت‌ها را در سطح منطقه نخواهند داد.

وی اظهار کرد: وقایع اخیر به همه نشان داد که راه‌حل مبارزه با قاچاق و افراطی‌گری در سیستان و بلوچستان توسعه این منطقه از کشور است.

نارویی افزود: تمام مسئولان استان درصدد هستند برنامه کاری خود را بر مبنای کاهش فقر و افزایش توسعه‌یافتگی استان بنیان کنند.

فرماندار سراوان تاکید کرد: استان سیستان‌وبلوچستان منابع و پتانسیل‌های زیادی داشته و دارد که با رویکرد انسان محور و استفاده از نیروی انسانی مجرب می‌توان به توسعه مطلوب دست پیدا کرد.

وی گفت: برای توسعه استان همه باید مشارکت کنیم، وحدت و انسجام و عزم عمومی با نگاه کلان و جامع‌نگری اصلی‌ترین استراتژی مدیران باید قرار گیرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.