پنجشنبه، ۰۱ خرداد ۹۳ - ۱۱:۴۹

علیرضا علیپور روز پنجشنبه در آیین معارفه رییس جدید بهزیستی شهرستان کوثر افزود: بر خلاف تصور همگان کار بهزیستی فقط ارائه خدمات به…

علیرضا علیپور روز پنجشنبه در آیین معارفه رییس جدید بهزیستی شهرستان کوثر افزود:

بر خلاف تصور همگان کار بهزیستی فقط ارائه خدمات به معلولان نیست.

وی گفت: آموزش و فرهنگ سازی تمام آحاد جامعه و کاهش آسیب ها از جمله طلاق ، اعتیاد و آسیب های نوپدید در جوانان حوزه وسیعی از عملکرد بهزیستی را تشکیل می دهد.

وی از تشکیل نهادهای خیریه ای مردم نهاد برای کمک به نیازمندان در این شهرستان خبر داد و افزود: تشکل های خیریه ای و مردم نهاد به عنوان کمک کار دولت در ارائه خدمات به محرومان و افراد نیازمند کمک جامعه هستند.

وی گفت: برطرف کردن نیازهای قشر کم توقع و دردمند این نهاد موجب افزایش روحیه امید و حضور فعال تر آنها در فعالیت های اجتماعی می شود.

وی افزود: هم اکنون بیش از یک هزار نفر از جمعیت این شهرستان زیرپوشش بهزیستی قرار داشته و مشمول دریافت خدمات حمایتی هستند.

وی اظهار کرد: تاکنون چند طرح و تسهیلات اشتغال زایی در اختیار معلولان و مددجویان قرار گرفته و این طرح ها در آینده به سطح وسیع تری گسترش خواهد یافت.

به گزارش ایرنا ، در این آیین با قدردانی از زحمات عسگر اسکندرزاده ، محسن جعفری به عنوان سرپرست جدید بهزیستی کوثر معرفی شد.

شهرستان کوثر در 85 کیلومتری جنوب اردبیل قرار دارد.

7123/594/530

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *