دوشنبه، ۱۵ اردیبهشت ۹۳ - ۱۰:۴۵

به گزارش ایرنا، محمد رسول شیخی زاده عصر یکشنبه در آیین تجلیل از اعضای شوراهای شهر قروه، سریش آباد، دزج و دلبران افزود:…

به گزارش ایرنا، محمد رسول شیخی زاده عصر یکشنبه در آیین تجلیل از اعضای شوراهای شهر قروه، سریش آباد، دزج و دلبران افزود: شوراها نماینده مردم هستند و هر مطلب و پیگیری از طرف آنها به حساب مردم گذاشته می شود.

وی افزود: در هر برنامه ای که به عنوان پیشنهاد دهنده حضور می یابید قوی و چارچوب دار حاضر شوید چرا که نگاه ها به سمت مسوولین بیشتر از نگاه مردمی است.

شیخی زاده با اشاره به اینکه مدیران باید با شوراها همکاری نزدیک داشته باشند گفت: برخی از مدیران شهرستان به پختگی لازم نرسیده اند و عدم تکریم با ارباب رجوع، آشنا نبودن با درد مردم و عدم همکاری با شوراها از جمله چالش این نوع مدیران است.

فرماندار شهرستان قروه از ابلاغ اعتبارات اشتغالزایی در چند روز آینده خبر داد و افزود: از 157 میلیارد تومان اعتبارات اشتغالزایی استان حدود 10 درصد آن به شهرستان قروه اختصاص دارد.

وی با اشاره به اینکه این اعتبار دولتی به اداراتی که عملکرد ضعیفی داشته اند تعلق نمی گیرد گفت: طرح های اشتغالزایی شوراها در اولویت قرار می گیرد تا درست سرمایه گذاری شود.

شیخی زاده گفت: شوراها باید با همکاری و تعامل بیشتر، ضمن رصد کردن مسائل و مشکلات جامعه برای رتفع آن، این مشکلات را به دستگاه های اجرایی انتقال دهند.

فرماندار قروه گفت: شوراها سبب افزایش نقش مشارکت مردم در اداره امور می شوند که این مشارکت از یک سو سبب افزایش احساس مسئولیت بیشتر در بین مردم و از سوی دیگر موجب ظهور ابتکارات افراد در اداره امور حتی در کوچک ترین بخش های اجتماعی در سطح شهرها، روستاها و محلات می شود.

وی افزود: شورا بخشی از مدیریت اجتماعی شهر و روستا را در دست می گیرد و به دلیل ذات مردمی اش و همچنین دارا بودن ارتباطات نزدیک با مردم و مشکلات آنان، بسیار راحت تر و سریع تر قادر به ریشه یابی معضلات و مشکلات اساسی مردم خواهد بود.ک/2

7345/533

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.