دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۱۲:۲۰

به گزارش ایرنا عزت کمال زاده روز یکشنبه در اولین روز ماه مبارک رمضان در بازدید جمعی از مسئولان شهرستان قشم از خانواده…

به گزارش ایرنا عزت کمال زاده روز یکشنبه در اولین روز ماه مبارک رمضان در بازدید جمعی از مسئولان شهرستان قشم از خانواده های مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان افزود: اگر این گونه افراد به حمایت های موردی و حتی مستمر افراد، موسسه ها و نهادهای خصوصی و دولتی متکی شوند و به دریافت کمک ها عادت کنند، فلسفه احسان و دستگیری از نیازمندان بی معنی خواهد شد.

وی بر ضرورت هدفمندسازی کمک های نهادهایی مانند کمیته امداد به محرومان جامعه تاکید کرد و گفت: کمیته امداد شهرستان قشم باید کاهش افراد تحت پوشش خود را هدف گذاری کند و خروج افراد از پوشش کمک های این نهاد باید به عنوان یک ارزش شناخته شود.

به گفته وی اگر به این افراد کمک شود تا خودشان درآمد کسب کنند و نیازهای روزمره خود را با کارکردن به دست بیاورند به این هدف می توان دست یافت.

فرماندار قشم در بخش دیگری از سخنان خود، خواستار اعطای تسهیلات ارزان به مددجویان کمیته امداد امام خمینی این شهرستان در بخش های زیربنایی از جمله زمین و مسکن شد و گفت: بدیهی است با واگذاری زمین یا مسکن با شرایط آسان به این گونه افراد که تعداد آنها چندان نیز زیاد نیست، بخش عمده مشکلات آنها حل خواهد شد.

براساس این گزارش غلامرضا غلامی رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان قشم نیز در این دیدار با ارائه گزارشی از روند حمایت های این کمیته از محرومان شهرستان، خواستار مشارکت همه ادارات و نهادها در توانمندسازی مددجویان تحت پوشش این کمیته شد.

به گزارش ایرنا در اولین روز ماه مبارک رمضان فرماندار قشم و جمعی از مسوولان این شهرستان از محل زندگی افزون بر سه خانواده تحت پوشش خدمات کمیته امداد قشم بازدید و از نردیک با مسائل و مشکلات این خانواده ها آشنا شدند.ک/3

1871/668

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.