پنجشنبه، ۱۹ تیر ۹۳ - ۰۳:۱۷

به گزارش خبرنگار ایرنا، سید ˈمحمد رستگاریˈ روز چهارشنبه در نشست بررسی وضعیت ساخت و سازهای غیر مجاز در روستاهای این شهرستان افزود:…

به گزارش خبرنگار ایرنا، سید ˈمحمد رستگاریˈ روز چهارشنبه در نشست بررسی وضعیت ساخت و سازهای غیر مجاز در روستاهای این شهرستان افزود: کار نظارت بر ساخت و ساز در مناطق روستایی باید جدی گرفته شود.

وی ادامه داد: افراد در روستاهای بخش مرکزی مهریز در دهستان های مختلف باید طبق مقررات و در راستای قانون حرکت کنند، بخشداری و دستگاه های اجرایی باید مجری قانون باشند.

فرماندار شهرستان مهریز اظهار داشت: شرکت تعاونی دهیاران با همکاری شوراهای اسلامی و سایر مسوولان امر در روستاها وظایف سنگینی در این زمینه بر عهده دارند.

همچنین بخشدار مرکزی مهریز در این جلسه از آخرین وضعیت ساخت و سازها در مناطق روستایی بخش مرکزی و بخصوص در دهستان میانکوه و مناطق تابعه گزارشی ارایه کرد.

سید ˈعباس طباطباییˈ از همکاری شرکت تعاونی دهیاران و همچنین برخی دستگاه های اجرایی در مناطق روستایی مهریز و اعضای شوراهای اسلامی قدردانی کرد.

در پایان اعمال جدی نظارت بر ساخت وسازهای غیر مجاز روستایی توسط شرکت تعاونی دهیاران وهمکاری دستگاهای خدمات رسان در تحقق موارد فوق مصوب ومورد تاکید قرار گرفت.

بخش مرکزی مهریز پنج دهستان و حدود 150 پارچه آبادی و حدود 20 هزار نفر جمعیت دارد. ک2

7541/616

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.