جمعه، ۱۳ تیر ۹۳ - ۰۱:۱۸

ابراهیم فریاد خواه روز پنجشنبه در آیین افتتاح نمایشگاه مواد مخدردر این شهرستان افزود: مسوولان نهادهای فرهنگی با جدیت، آگاه سازی، اطلاع رسانی…

ابراهیم فریاد خواه روز پنجشنبه در آیین افتتاح نمایشگاه مواد مخدردر این شهرستان افزود: مسوولان نهادهای فرهنگی با جدیت، آگاه سازی، اطلاع رسانی در مدارس، دانشگاه ها و خانواده ها پیگیری و برنامه ریزی های لازم را در زمینه مهار مواد مخدر به کار گیرند.

وی خاطرنشان کرد: خانواده ها به عنوان مهم ترین و حساس ترین رکن جامعه تلاش کنند آموزش های لازم برای روبرو شدن با چالش ها و آسیب های اجتماعی را فرا گرفته و خود را در برابر تهدیدات مصون سازند.

فرماندار شهرستان هوراند خطاب به متولیان فرهنگی شهرستان گفت: همگی باید با جدیت، آگاه سازی و اطلاع رسانی در مدارس، دانشگاه ها و در جمع خانواده ها به امر پیشگیری کمک نمایند.

وی با اشاره به نقش مهم اطلاع رسانی و آگاهی دهی به جوانان در خصوص این بلای خانمانسوز گفت: دشمنان به دنبال به استحاله کشاندن قشر تحصیل کرده و جوانان هستند.

فریادخواه نقش رسانه ها و علما را در این خصوص با اهمیت دانست و افزود: جوانان ما در 35سال گذشته نشان دادند در برابر توطئه های دشمنان آماده بوده و این نقشه شیطانی و افیونی را ریشه کن خواهند کرد.

7225/587

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.