یکشنبه، ۰۴ خرداد ۹۳ - ۰۷:۱۵

علی بدرشکوهی روز یکشنبه در همایش شوراهای اسلامی و دهیاران بخش مرکزی این شهرستان افزود: رزمندگان اسلام با اتکا بر سلاح ایمان و…

علی بدرشکوهی روز یکشنبه در همایش شوراهای اسلامی و دهیاران بخش مرکزی این شهرستان افزود: رزمندگان اسلام با اتکا بر سلاح ایمان و تاسی و تبعیت از امام راحل توانستند نه تنها در این عملیات، بلکه جنگ تحمیلی پیروز شوند.

وی همچنین با اشاره به تعداد منتخبان دوره چهارم شوراهای اسلامی گفت: اگر از این ظرفیت عظیم منابع نیروی انسانی بطور صحیح و مطابق با موازین قانونی برای پیشبرد امور کشور استفاده شود، بخش عظیمی از مشکلات جامعه در حوزه های مختلف مرتفع می شود.

بدرشکوهی یادآوری کرد: هم اکنون دولت از تحقق و تحکیم نهاد شوراها در جامعه حمایت و برنامه های مربوط را به صورت جدی پیگیری می کند.

وی گفت: برای نهادینه شدن این طرح عظیم ملی در جامعه، اعضای شوراهای اسلامی همواره باید به جایگاه رفیع شورا اهتمام خاص داشته و حریم آن را حفظ کنند.

فرماندار چاراویماق با اشاره به اینکه شوراها نماینده رسمی و قانونی مردم حوزه انتخابیه در امور شهری و روستایی هستند، ادامه داد: مسوولان و دستگاه های اجرایی باید مطابق قانون با آنان در راستای رفع مشکلات همگام و همراه باشند.

بدرشکوهی با بیان اینکه تمام مطالبه های مردم از دولت باید منطقی باشد، افزود: با جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی و تامین اعتبارات بخش دولتی باید زمینه توسعه پایدار منطقه را فراهم کرد.

7484/590/587

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *