جمعه، ۳۰ خرداد ۹۳ - ۰۱:۲۸

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی فرمانداری کرمان، محمدعلی توحیدی با اشاره به آغاز فصل مسافرت ها در تابستان افزود: با آغاز فصل…

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی فرمانداری کرمان، محمدعلی توحیدی با اشاره به آغاز فصل مسافرت ها در تابستان افزود: با آغاز فصل تابستان و زیاد شدن استفاده مردم از مناطق گردشگری باید بحث ترافیک و بهبود وضعیت خیابان ها و راه های تفرجگاه ها و مناطق خوش آب و هوا بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

وی بیان کرد: این موضوع در روزهای پنج شنبه و جمعه در مناطقی مانند سیرچ، کوهپایه، جنگل قائم، ماهان، جوپار و روستای ده بالا هم در مباحث امنیتی و هم ترافیکی باید به طور خاص دیده شود.

فرماندار کرمان گفت: دو بانده شدن قسمتی از محور کرمان کوهپایه نقش مثبتی در ایمنی و راحتی رفت و آمدها داشته است.

وی افزود: آمار تصادفات درون شهری روند رو به کاهشی را طی کرده و وضعیت مناسب تری نسبت به قبل دارد.

رییس شورای ترافیک شهرستان کرمان با بیان اینکه استفاده شهروندان از پل های عابر پیاده در کاهش حوادث رانندگی موثر خواهد بود گفت: متاسفانه میزان استفاده مردم از پل های عابر پیاده بسیار کم است و بعضی پل ها با وجود قرار گرفتن در مکان های پر رفت و آمد مورد استفاده قرار نمی گیرند.

وی با اشاره به راه اندازی پایانه جدید مسافربری کرمان تاکید کرد: از روز شنبه 17 خرداد تمامی مسافران از پایانه جدید جابجا شده اند و فقط فروش بلیط در برخی تعاونی های ترمینال قدیم انجام می شود ضمن اینکه با فراگیر شدن خرید الکترونیکی بلیط اتوبوس، دسترسی مردم بهتر خواهد بود.

توحیدی ادامه داد: برای رفاه حال شهروندان، هم اکنون از چهار نقطه شهر کرمان سرویس های خط واحد مسافران را به ترمینال جدید انتقال می دهند.ک/1

7444/8154/2624

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.