سه شنبه، ۲۴ تیر ۹۳ - ۱۱:۵۳

به گزارش خبرنگارایرنا، « محسن حسین میرزایی » روز سه شنبه در نشست کارگروه اشتغال روستایی این شهرستان افزود: مسوولان بخصوص دهیاران با…

به گزارش خبرنگارایرنا، « محسن حسین میرزایی » روز سه شنبه در نشست کارگروه اشتغال روستایی این شهرستان افزود: مسوولان بخصوص دهیاران با یک عزم ملی، با شناسایی توانمندی های روستایی این شهرستان، مردم را در اجرای طرح های کوچک، آسان و زود بازده خانگی با آموزش های متناسب با مشاغل و تجهیزات ارزان قیمت هدایت کنند.

وی افزود:این اقدام موجب می شود که مردم منتظر وام و تصدی گری دولت برای ایجاد شغل نباشند و به صورت خودجوش در زمینه اشغال و معیشت خانواده تصمیم گیری کنند.

فرماندار گلپایگان با ذکر مصداق هایی از مشاغل زود بازده و با اشاره به اینکه مشاغل خانگی و بومی محلی از گذشته تاکنون در این شهرستان موقعیت مناسبی داشته است، تاکید کرد: حضور اعضای خانواده در کنار هم برای کسب معیشت زندگی از مزایای مشاغل خانگی بخصوص در روستا محسوب می شود و این امر در ایجاد اشتغال پایدار و تحکیم خانواده تاثیر گذار است.

در این نشست اعضای کارگروه، بخشدار مرکزی و جمعی دهیاران شهرستان گلپایگان دیدگاهها و پیشنهادهای خود را در زمینه راهکارهای ایجاد مشاغل خانگی ارائه کردند.

شهرستان گلپایگان در 180 کیلومتری شمال غرب اصفهان قرار دارد.

پ/7138/ 7132ارتباط با سردبير:
newsroom@irna.ir

تماس بی واسطه با مسئولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *