یکشنبه، ۲۱ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۳۷

به گزارش روز یکشنبه ایرنا ، محمود شاکری شمسی در جلسه شورای اسلامی شهرستان یزد با بیان اینکه دولت تدبیر و امید جایگاه…

به گزارش روز یکشنبه ایرنا ، محمود شاکری شمسی در جلسه شورای اسلامی شهرستان یزد با بیان اینکه دولت تدبیر و امید جایگاه ویژه ای را برای شوراهای اسلامی شهر و روستا قائل است، افزود: شوراهای اسلامی به عنوان حلقه واسط حاکمیتی بین مردم و دولت می توانند نقش تأثیرگذاری را در پیشبرد اهداف دولت و نظام جمهوری اسلامی ایران ایفا نمایند.

وی تأکید کرد: در دولت یازدهم این اعتقاد وجود دارد که شوراها می توانند با ظرفیت سازی در برای بروز و ظهور پتانسیل های خوب خود گام بردارند .

فرماندار یزد در ادامه با اشاره به اینکه محدود کردن تصدی گری دولت و واگذاری امور به تشکل های غیر دولتی و مردمی می توانند خدمت رسانی به مردم را تسریع بخشد، خاطرنشان کرد: شوراهای اسلامی به عنوان نهاد اجتماعی که برآمده از خود مردم هستند می توانند در این مسیر کمک یار و یاری دهنده دولتمردان در بخش های مختلف باشند .

شاکری شمسی بحث آب را در استان و شهرستان یزد جدی دانست و خاطر نشان کرد: باید با مدیریت مصرف و نیز مدیریت تأمین منابع آب از بروز مشکل در فصل تابستان جلوگیری کنیم.

فرماندار یزد با تأکید بر لزوم همکاری و هماهنگی مردم و مسئولان در راستای رفع مشکلات تصریح کرد:باید با شناسایی مشکلات ، اولویت بندی پروژه ها ، تعامل با سایر دستگاههای اجرایی شهرستان ، استفاده از نظرات صاحب نظران ، کارشناسان و تشکیل اتاق فکر در راستای حل مسائل و مشکلات شهرستان یزد گام برداشت. ک/2

1968

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.