دوشنبه، ۱۲ خرداد ۹۳ - ۱۱:۴۸

به گزارش ایرنا، جعفر کتانی روز یکشنبه در حاشیه جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان مهاباد که با حضور معاون بودجه دفتر برنامه ریزی…

به گزارش ایرنا، جعفر کتانی روز یکشنبه در حاشیه جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان مهاباد که با حضور معاون بودجه دفتر برنامه ریزی و بودجه استاندار آذربایجان غربی و مسوولان دستگاههای اجرایی این شهرستان برگزار شد افزود: در تخصیص اعتبارات پروژه هایی با پیشرفت بیش از 80 درصد دستگاه های اجرایی این شهرستان در اولویت تخصیص اعتبار قرار دارند.

وی افزود: طبق برنامه ریزی های انجام شده در سال جاری، 98 پروژه نیمه تمام در این شهرستان با استفاده از این اعتبار تکمیل و مورد بهره برداری قرار می گیرد.

وی اضافه کرد: در تخصیص اعتبارات این شهرستان پروژه های حمل و نقل در اولویت قرار داشته و پروژه های مسکن، عمران شهری و روستایی و منابع آبی در اولویت های بعدی قرار دارند.

کتانی گفت: این میزان اعتبارات جوابگوی تمامی نیازهای شهرستان نبوده و دستگاههای اجرایی باید برای تامین اعتبارات مورد نیاز خود از سایر منابع نیز استفاده کنند.

کتانی افزود: مجموعه مدیریتی شهرستان از هماهنگی و انسجام بسیار خوبی برخوردار بوده و در سایه این تعاون و همکاری می توان بسیاری از مشکلات و کمبودهای شهرستان را مرتفع کرد.

نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی نیز در ادامه این نشست گفت: بخش های سلامت، آب شرب شهری و روستایی و ورزش از اولویت های شهرستان هستند و در تخصیص اعتبارات، این بخش ها باید در اولویت قرار بگیرند.

عثمان احمدی افزود: راه های روستایی، بخش حمل و نقل و گاز رسانی به روستاهای بالای 300 خانوار شهرستان در برنامه کاری مسوولان قرار دارد.

وی با اشاره به پروژه مسکن مهر مهاباد اضافه کرد: بخش هایی از مشکلات مسکن مهر سایت سیدآباد مرتفع شده و از اوخر خرداد ماه عملیات ساخت و ساز در این سایت شروع می شود.

احمدی یادآور کرد: تعاونی های مسکن مهر حق دریافت هیچ مبلغی از اعضای خود به نام حق مالکانه را نداشته و این امر برخلاف قانون بوده و با متخلفان برخورد می شود.

شهرستان مهاباد دارای 215 هزار نفر جمعیت است.

7512/584/581

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.