جمعه، ۲۰ تیر ۹۳ - ۰۳:۱۷

به گزارش ایرنا، مهدی فروزان امروز در گردهمایی دهیاران بخش مرکزی که با حضور جمعی از مسوولین و اعضا شوراهای اسلامی بخش مرکزی…

به گزارش ایرنا، مهدی فروزان امروز در گردهمایی دهیاران بخش مرکزی که با حضور جمعی از مسوولین و اعضا شوراهای اسلامی بخش مرکزی برگزار شد،،افزود : دهیاران نماینده عالی دولت در روستاها هستند لذا وظیفه سنگینی بر دوش دارند.

وی بر لزوم تعامل دو سویه دهیاران و مدیران دستگاههای اجرایی جهت رفع مشکلات روستائیان و مدیریت امور اجرایی در روستاها تاکید کرد.

فرماندار کاشمر افزود: استفاده از ظرفیتهای بسیج در راستای ایجاد اشتغال و اعطای تسهیلات اشتغالزایی یک پتانسیل بسیار خوب برای بهره گیری از این تسهیلات درجهت اشتغال جوانان در روستاهاست که دهیاران باید با شناسایی افراد جویای کار از این فرصت بوجود آمده نهایت بهره را ببرند.

فروزان با بیان اینکه تعامل دهیاران و شوراهای اسلامی زمینه ساز توسعه پایدار روستاها خواهد بود بر لزوم پرهیز از اختلاف بین اعضا شوراهای اسلامی و دهیاران تاکید کرد.

وی از دهیاران خواست تا در زمینه جمع آوری زکات و همچنین کمک به بازسازی عتبات عالیات اطلاع رسانی و در جهت مشارکت بیشتر مردم تلاش نمایند.

7497/659

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.