یکشنبه، ۰۴ خرداد ۹۳ - ۰۹:۵۹

به گزارش خبرنگار مهر، امام جمعه موقت دیر بعدازظهر یکشنبه در آئین معارفه فرمانده سپاه شهرستان دیر اظهار داشت: نقش سپاه در تمام…

به گزارش خبرنگار مهر، امام جمعه موقت دیر بعدازظهر یکشنبه در آئین معارفه فرمانده سپاه شهرستان دیر اظهار داشت: نقش سپاه در تمام عرصه‌های انقلاب اسلامی برکسی پوشیده نیست.

حجت الاسلام ابراهیم بحرانی افزود: سپاه نهاد مقدسی است که به خوبی از امتحان خود بیرون آمده و تقویت این نهاد یک تکلیف همگانی است.

وی گفت: مجموعه نیروهای سپاه و بسیج باید قدردان خود باشند و این لباس لباس آمادگی به شهادت و جانفشانی از خود و دفاع از انقلاب اسلامی است.

منطق اسلام، مقاومت و ایستادگی در برابر نظام سلطه است

نماینده شورای اداری شهرستان دیر با اشاره به اهمیت فعالیت‌های بسیج و سپاه گفت: منطق اسلام، مقاومت و ایستادگی در برابر نظام سلطه است.

مصطفی فخرایی افزود: استکبار جهانی جهان رابه دو قطب سلطه گر وسلطه پذیر تقسیم کرده است اما نظام اسلامی زیربار هیچ سلطه ای نخواهد رفت.

وی ضمن تقدیر از خدمات ارزشمند سرهنگ فخرایی در طول مسئولیت فرماندهی سپاه دیر برای سرهنگ احمدی آرزوی توفیق وسربلندی و از مجموعه اداری شهرستان خواست با سپاه و این فرمانده بزرگوار همکاری داشته باشند.

در پایان سرهنگ میرزا احمدی به عنوان فرمانده جدید سپاه شهرستان دیر معرفی و از خدمات سرهنگ حسن فخرایی قدردانی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.