دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۰۱:۵۳

ابراهیم السبعاوی فرمانده نظامی داعش که برادرزاده صدام حسین دیکتاتور معدوم عراق است امروز یکشنبه با قایق از العوجه به الدور فرار کرد….

ابراهیم السبعاوی فرمانده نظامی داعش که برادرزاده صدام حسین دیکتاتور معدوم عراق است امروز یکشنبه با قایق از العوجه به الدور فرار کرد.

به گزارش جام جم به نقل از پایگاه خبری الاتجاه عراق، یک منبع امنیتی اعلام کرد که ابراهیم السبعاوی برادرزاده صدام که فرماندهی گروه تروریستی داعش را نیز در عراق برعهده دارد از ترس عملیات ارتش عراق، از العوجة تکریت (زادگاه صدام حسین دیکتاتور معدوم عراق) به سوی منطقه الدور در حوالی این شهر فرار کرد.

این فرار پس از آن صورت گرفت که ابوعبدالهادی یک مسئول نظامی داعش در تکریت روز گذشته به همراه 29 عضو این گروه تروریستی در حمله نیروهای امنیتی کشته شدند.

صدها نفر از فرماندهان و اعضای داعش در دو روز گذشته با حملات هوایی و درگیری های زمینی ارتش عراق به هلاکت رسیده اند و بسیاری از آنها به مرز عربستان گریخته اند، امری که ریاض را به وحشت انداخته است و نیروهای امنیتی آن کشور برای مقابله با نفوذ داعشی ها در شبه جزیره عربستان به حالت آماده باش درآمده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.