پنجشنبه، ۰۱ خرداد ۹۳ - ۱۱:۲۱

به گزارش ایرنا، جواد غفاری روز پنجشنبه در جمع رزمندگان شرکت کننده در عملیات بیت المقدس و آزاد سازی خرمشهر، بسیجیان و خانواده…

به گزارش ایرنا، جواد غفاری روز پنجشنبه در جمع رزمندگان شرکت کننده در عملیات بیت المقدس و آزاد سازی خرمشهر، بسیجیان و خانواده های شهدای هشترود افزود: شهدا در زمان جنگ بر تکلیف خود عمل کردند و اکنون وظیفه ما ادامه راه پرافتخار آنان است.

وی اظهار کرد: اکنون نیز جنگ تمام نشده بلکه شیوه آن از سوی دشمنان عوض شده و از طریق جنگ نرم، مردم بویژه جوانان ایران اسلامی را هدف قرار داده اند.

فرمانده سابق توپخانه سپاه عاشورا ادامه داد: برای مقابله با جنگ نرم دشمن باید به وصیت نامه آن ها که اقامه نماز اول وقت و پیروی از ولایت است، عمل کنیم.

غفاری یادآوری کرد: آرامش زندگی و آزادی ما مدیون شهدا بویژه رزمندگان و شهدای عملیات بیت المقدس است زیرا آن ها با جانفشانی خود مانع از حرکت دشمن به سمت دیگر شهرهای کشور شدند.

وی با بیان اینکه دشمن اکنون جوانان ما را هدف قرار داده و می خواهد آن ها را از نظام و انقلاب دور کند، گفت: جوانان بویژه فرزندان شهدا باید آگاه باشند و با ادامه راه پدران خود در مقابل توطئه های دشمن ایستادگی کنند.

در این آیین از رزمندگان و خانواده های شهدای این شهرستان که در عملیات بیت المقدس شرکت داشتند تجلیل بعمل آمد.

7486/590/587

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.