دوشنبه، ۲۸ مهر ۹۳ - ۰۹:۴۵

به گزارش خبرنگار مهر، حمزه برین فرمانده سپاه ناحیه آبیک عصر دوشنبه با حضور در خانه رزمندگان و ایثارگران دوران هشت سال دفاع…

به گزارش خبرنگار مهر، حمزه برین فرمانده سپاه ناحیه آبیک عصر دوشنبه با حضور در خانه رزمندگان و ایثارگران دوران هشت سال دفاع مقدس با آنان دیدار و گفتگو کرد.

حمزه برین با تجلیل از فداکاری و ایثارگری رزمندگان اظهار داشت: هشت سال ایستاگی و فداکاری رزمندگان و خانواده آنان، درسی برای زیاده خواهان و متجاوزان بود تا بدانند ملت ایران همواره با سلاح ایمان دشمنان نظام را در هر سطحی از قدرت شکست خواهد داد.

وی تصریح کرد: مردم در دوران دفاع مقدس با انگیزه دینی و الهی و برای رضای خدا به میدان آمدند و مسئولان نیز باید به دور از هر گونه اختلافات شخصی و برای رضای خدا در مسیر حل مشکلات مردم حرکت کنند.

فرمانده سپاه آبیک یادآور شد: رزمندگان و ایثارگران همچنان باید با شور و انگیزه دوران هشت سال دفاع مقدس در همه میدان ها حضور پر رنگ داشته باشند و تجربیات خود را به نسل های جدید منتقل کنند.

حجت مافی یکی از رزمندگان دوران دفاع مقدس که بیش از 50 ماه حضور پررنگی در جبهه داشته ضمن تقدیر از حمایت های فرمانده سپاه آبیک از طرح های رزمندگان و ایثارگران اظهارداشت: برگزاری جلسات مداوم بین رزمندگان، ایثارگران و خانواده های شهدا یکی از نیازهای اساسی شهرستان آبیک است.

وی تصریح کرد: سالها پیش این طرح به مرحله اجرا گذاشته شد و جلسات مداوم بین رزمندگان آبیکی برگزار می شد، اما متأسفانه به دلیل برخی ناهماهنگی ها این موضوع دنبال نشد که امیدواریم با حمایت های خوب سپاه مجدداً این جلسات برگزار شود.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.