سه شنبه، ۰۶ خرداد ۹۳ - ۰۱:۳۳

به گزارش ایرنا سردار ˈحسینعلی یوسفعلی زادهˈ روز دوشنبه در آیین یادواره 8 شهید روستای ˈصفدرآباد و کلاته جعفرآبادˈ فاروج افزود: نمود این…

به گزارش ایرنا سردار ˈحسینعلی یوسفعلی زادهˈ روز دوشنبه در آیین یادواره 8 شهید روستای ˈصفدرآباد و کلاته جعفرآبادˈ فاروج افزود: نمود این دغدغه در بیانات رهبری هنگام حضورشان در مناطق سابق عملیاتی مشهود است و باید برای حفظ گوهرهای ناب دفاع مقدس تلاش کنیم.

وی با گرامیداشت سوم خرداد، افزود: ما در سوم خرداد ثابت کردیم که با عزم ملی وجهاد همه جانبه می شود روی پای خود ایستاد و در آن روز مردم ایران در پاسخ به خواست ولی ، برای آزادسازی خرمشهر از جان خود مایه گذاشتند و وظیفه امروز ما نیز درک خواست ولی زمان است.

سردار یوسفعلی زاده افزود: امروز مقابله در جنگ اقتصادی، فرهنگی، سیاسی، فناوری و تکنولوژیکی وظیفه ماست و دشمن در پشت این خاکریزها برای مقابله با ما ایستاده است.

امام جمعه تیتکانلو تیتکانلو نیز گفت: شهدا در عمل حرکت در مسیر هدف را ثابت کردند و وفا به عهدی که با خود و ولایت داشتند را به زیبایی تصویر کردند.

در این یادواره که در مسجد جامع روستای صفدرآباد برگزار شد از خانواده شهدای این خطه و نیز شماری از فعالان فرهنگی این منطقه تجلیل شد.

شهرستان 52 هزار نفری فاروج، 203 شهید تقدیم نظام اسلامی کرده است. ک/2

7187/626

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *