پنجشنبه، ۱۱ اردیبهشت ۹۳ - ۰۸:۳۱

به گزارش خبرنگار ایرنا، سرتیپ 2 پاسدار قربان پاشایی روز چهارشنبه در مراسم یادواره شهدای بسیج کارگری مهاباد که در مجتمع طلائیه این…

به گزارش خبرنگار ایرنا، سرتیپ 2 پاسدار قربان پاشایی روز چهارشنبه در مراسم یادواره شهدای بسیج کارگری مهاباد که در مجتمع طلائیه این شهرستان برگزار شد افزود: کارگران نقش بسیار مهمی در تحقق شعار سال و رونق اقتصادی دارند و در بحث تولید، کارگر و کارفرما به منزله دو بال برای حرکت به سمت رونق و شکوفایی اقتصادی هستند.

وی با بیان اینکه در حوزه جنگ نرم اقتصاد و فرهنگ ما مورد هدف دشمن قرار گرفته است یادآور شد: در چنین برهه حساسی کارگران باید با تمام توان خود در مسیر بالندگی و شکوفایی اقتصادی کشور با در نظر گرفتن سیاست های مدنظر رهبر معظم انقلاب با الگویی ایرانی اسلامی حرکت کنند.

سردار پاشایی با بیان اینکه کارگران نقش عظیمی در تولید، اشتغال و استقلال کشور دارند ادامه داد: برای ساختن اقتصاد و فرهنگ کشور باید با حرکتی جهادگونه و با عزمی ملی در مسیر استقلال اقتصادی حرکت کنیم.

وی با اشاره به جنگ نرم دشمن علیه انقلاب و نظام اسلامی افزود: اگر دیروز برای جلوگیری از تصرف سرزمین مان و برای دفاع از میهن می جنگیدیم ، امروز در جنگ نرم دشمن باید با دشمنی که اعتقادات و باورهای دینی ما را مورد هدف قرار داده است مقابله کنیم.

سردار پاشایی اضافه کرد: دشمن در جنگ نرم برنامه های مختلفی را علیه نظام و انقلاب ما برنامه ریزی کرده است که یکی از آنها رشد قارچ گونه انواع شبکه های ماهواره ای است.

وی با تاکید بر توجه بیشتر نسبت به مسایل فرهنگی گفت: مسوولان باید هوشیار باشند چرا که دشمن در پشت مرزهای فرهنگی ما کمین کرده و منتظر خطای ماست.

فرمانده سپاه مهاباد در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اصلاح الگوی مصرف در جامعه بیان کرد: توجه به مزیت ها و توانمندی های کشور در زمینه های مختلف، مدیریت اصلاح الگوی مصرف از ویژگی های اقتصاد مقاومتی است که باید مورد توجه مردم و مسوولان قرار بگیرد.

وی گفت: بدون شک پیشرفت کشور با عزم ملی و مدیریت جهادی مستلزم تکیه بر تولید داخلی، الگوی صحیح مصرف و استفاده بهینه از امکانات است.

در ادامه این مراسم که فرماندار، امام جمعه، مسوولان اجرایی و جمعی از کارگران این شهرستان حضور داشتند از خانواده های معظم شهدای کارگر و کارگران نمونه واحدهای تولید مهاباد با اهدای هدایایی قدردانی شد.

584/581

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.