پنجشنبه، ۱۹ تیر ۹۳ - ۰۳:۳۵

سرهنگ پاسدار اکبر شالچی زاده روز پنجشنبه در بازدید از روند اجرای طرح هجرت سه در دبیرستان دخترانه صدرالسادات این شهرستان افزود: غنی…

سرهنگ پاسدار اکبر شالچی زاده روز پنجشنبه در بازدید از روند اجرای طرح هجرت سه در دبیرستان دخترانه صدرالسادات این شهرستان افزود: غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان، ایجاد حس مسوولیت پذیری و نیز بروز خلاقیت ها از نتایج برگزاری این طرح فرهنگی است.

وی با اشاره به اینکه ایجاد زمینه بروز توانایی بالقوه دانش آموزان بسیجی و تقویت فرهنگ کار و تلاش از دیگر اهداف برگزاری طرح هجرت 3 است اظهار کرد: در این طرح 400 دانش آموز پسر و 200 دانش آموز دختر حضور دارند.

فرمانده سپاه ناحیه مراغه ادامه داد: فعالیت های فنی و حرفه ای، تعمیرات و مرمت ساختمان ها از برنامه های دانش آموزان بسیجی در این طرح بوده و در کنار آن برگزاری کلاس های احکام، قرآن و تقویتی در جمله برنامه های فرهنگی طرح هجرت 3 قرار دارد.

مدیر آموزش و پرورش مراغه نیز در این آیین گفت: طرح هجرت 3 از اول تیر در 10 مدرسه شروع شده و اجرای این طرح تا پایان شهریور سال جاری ادامه دارد.

داود پورصادق اظهار کرد: در این طرح دانش آموزان پسر اقدام به مرمت و بازسازی مدارس و دانش آموزان دختر نیز اقدام به زیباسازی و رنگ آمیزی مدارس می کنند.

وی اظهار کرد: به زودی اجرای طرح سازندگی هجرت 3 با مشارکت دانش آموزان در سه مدرسه دیگر شهید باستانی یوسف آباد ، شهید اکرمی میکاییل آباد و فتوحی پهرآباد نیز آغاز می شود.

پورصادق اضافه کرد: تا کنون 25 مدرسه این شهرستان برای بهره مندی از طرح هجرت 3 درخواست داده اند که دانش آموزان بسیجی در اسرع وقت نسبت به رنگ آمیزی ، تعمیرات ، محوطه سازی و آماده سازی نمازخانه های آنها اقدام می کنند.

وی ادامه داد: همچنین مدیران مدارس به منظور بهره مندی از این طرح می توانند درخواست های خود را به بسیج دانش آموزی شهرستان ارایه کنند تا نسبت به اجرای طرح هجرت 3 در آنها اقدام شود.

7483/590/245

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.