دوشنبه، ۰۵ خرداد ۹۳ - ۰۷:۴۵

به گزارش ایرنا، سردار اصغر عباس قلی زاده روز یکشنبه در آیین تودیع و معارفه فرمانده سابق و جدید سپاه ناحیه هشترود افزود:…

به گزارش ایرنا، سردار اصغر عباس قلی زاده روز یکشنبه در آیین تودیع و معارفه فرمانده سابق و جدید سپاه ناحیه هشترود افزود: بعد از پیروزی انقلاب و آزادی مردم از چنگال استکبار، دشمنان از هیچ توطئه ای برای براندازی این نظام دریغ نکردند.

وی اظهار کرد: وزیر خارجه پیشین آمریکا سیاست این کشور در قبال ایران را در چندین هدف ذکر کرده که اولین آن ها اضمحلال و از هم گسیختگی داخلی و گسترش قومیت گرایی است.

فرمانده لشکر عملیاتی 31 عاشورا ادامه داد: تحریم اقتصادی ایران و ایجاد جنگ داخلی در جمهوری اسلامی را از دیگر اهداف آمریکا اعلام کرده است.

عباسقلی زاده یادآوری کرد: مردم ایران در جنگ تحمیلی و زمانی که آماده نبودند با وحدت در مقابل استکبار ایستادند و به پیروزی های بزرگ دست یافتند.

وی با بیان اینکه فتح غرورآفرین خرمشهر از جمله این پیروزی ها است، گفت: مقام عظمای ولایت بارها تاکید کرده اند که عزت و اقتدار کشور در سایه اتحاد و همبستگی داخلی بوجود می آید.

سردار عباسقلی زاده اظهار کرد: اکنون دولت های استکباری و رژیم صهیونیستی با حمایت از گروه های تکفیری و تجهیز آن ها، سعی در براندازی نظام سوریه را دارند، اما در سایه حمایت ایران اسلامی و حزب الله از این کشور، نتوانسته اند موفق شوند.

در این آیین سرهنگ خلیل شریفی به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه هشترود معرفی و از تلاش های سرهنگ عمران دوستی فرمانده سابق این ناحیه قدردانی شد.

7486/590/587

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.