شنبه، ۰۷ تیر ۹۳ - ۰۳:۰۷

به گزارش روز شنبه خبرنگار ایرنا سرهنگ پاسدار ˈعبدالامیر محتشمی رادˈ در نشست فرماندهان حوزه مقاومت بسیج ادارات دزفول در سالن جلسات فرمانداری…

به گزارش روز شنبه خبرنگار ایرنا سرهنگ پاسدار ˈعبدالامیر محتشمی رادˈ در نشست فرماندهان حوزه مقاومت بسیج ادارات دزفول در سالن جلسات فرمانداری افزود:ماهواره، اینترنت، بازی های رایانه ای و ابزارهای مجازی نقش بسیار موثری در ترویج بد حجابی در جامعه داشته لذاخانوداه ها باید در این زمینه دقت بیشتری داشته باشند.

وی مبارزه با منکر رایج یعنی ماهواره را از امور اساسی در کشور خواند و افزود:در ایام ماه مبارک رمضان ائمه جماعات مضرات ماهواره ، اینترنت و تلفن همراه را برای مردم بازگو کنند تا مردم نسبت به این موضوع آگاه شوند.

فرماندار ویژه دزفول نیز در این نشست با اشاره به اهمیت نقش بسیج در جامعه گفت:نیروی مقاومت بسیج با رصد توطئه های دشمن به مقابله با دشمن پرداخته و موفق عمل کرده است.

ˈحبیب اله آصفیˈ افزود:روحیه بسیجی و فرهنگ بسیجی ملت ایران ، دشمن را به زانو در آورده است.

وی در خاتمه از اشتغال به عنوان نیاز اساسی جامعه نام برد و بیکاری را یکی از مشکلات اصلی در جوامع امروزی دانست و گفت:در جوامع در حال توسعه بیکاری جوانان به یک مشکل حاد و جدی تبدیل شده است.ک/2

7278/648

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *