پنجشنبه، ۰۸ آبان ۹۳ - ۱۲:۰۱

به گزارش خبرنگار مهر،امیر دریادار حبیب‌الله سیاری صبح امروز به منظور شرکت در یادواره شهید فراهانی و شهدای نیروی دریایی آذربایجان غربی به…

به گزارش خبرنگار مهر،امیر دریادار حبیب‌الله سیاری صبح امروز به منظور شرکت در یادواره شهید فراهانی و شهدای نیروی دریایی آذربایجان غربی به شهرستان خوی سفر کرده است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در بدو ورود به شهرستان خوی با حضور در آرامگاه شهید فراهانی و نثار فاتحه و اهدای گل یاد شهیدان نیرو در آذربایجان غربی را گرامیداشت.

جمعی از همرزمان شهید فراهانی از نیروی دریایی جمهوری اسلامی، فرمانده نیروی دریایی ارتش کشورمان را در سفر به خوی همراهی می کنند.

یادواره شهید دریادار ناصر فراهانی و شهدای نیروی دریایی آذربایجان غربی امروز پنجشنبه با حضور مقامات ارشد کشوری و لشگری و 400 تن از همرزمانش در خوی برگزار می شود.

شهید دریادار ناصر فراهانی اهل خوی، جزو اولین شهدای نیروی دریایی است که در اوایل جنگ تحمیلی به همراه برخی از همرزمانش در جریان پاسداری پهنه آبی میهن اسلامی در برابر ژریم صدام جانفشانی می کردند به شهادت رسیدند.

رونمایی از تندیس ناوشکن پیکان و شهید دریادار ناصر فراهانی در میدان ولی عصر خوی و تجلیل از خانواده های معظم شهدای نیروی دریایی از استان آذربایجان غربی از برنامه های این یادواره است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *