دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۱۲:۰۴

خبرگزاری ایسنا: دروازه‌بان جدید باشگاه استقلال می‌گوید می‌خواهد به پیراهن شماره «یک» تیم ملی برسد. محسن فروزان در گفت‌وگویی، درباره قراردادش با استقلال،…

خبرگزاری ایسنا: دروازه‌بان جدید باشگاه استقلال می‌گوید می‌خواهد به پیراهن شماره «یک» تیم ملی برسد.

محسن فروزان در گفت‌وگویی، درباره قراردادش با استقلال، اظهار کرد: استقلال تیم رویایی کودکی من است. همه اطرافیان و خانواده‌ام می‌دانستند که من عاشق استقلال هستم. خوشحالم به تیمی آمده‌ام که از بچگی دوست داشتم در آن بازی کنم. می‌خواهم در استقلال بمانم و بدرخشم. از آقای قلعه‌نویی و بوستانی که یک بار دیگر به من اعتماد کرده‌اند، بی‌نهایت ممنونم و امیدوارم جواب لطف هواداران استقلال را بدهم.

او اضافه کرد: قرارداد من سه ساله است و می‌خواهم به گونه‌ای در استقلال دروازه‌بانی کنم که تا سال‌ها در این تیم بزرگ باقی بمانم. آنقدر خوب دروازه‌بانی کنم که هواداران به من اعتقاد داشته باشند و به کمک آنها سال‌های سال دروازه‌ استقلال را بیمه کنم.

دروازه‌بان جدید باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که آیا می‌توان انتظار داشت که او در جام ملت‌های استرالیا به میدان می‌رود، گفت: برای این حرف خیلی زود است. اما یکی از اصلی‌ترین هدف‌های من این است که با پیراهن استقلال به شماره “یک” تیم ملی برسم.

فروزان در پایان از پاسخ به سوالی درباره جدایی‌اش از تراکتورسازی امتناع کرد و گفت: تنها دوست دارم درباره استقلال صحبت کنم و به چیزی جز این فکر نمی‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *