جمعه، ۲۰ تیر ۹۳ - ۰۱:۴۴

به گزارش روز پنجشنبه پایگاه خبری پلیس خراسان رضوی سرهنگ حسین بیدمشکی افزود: به دنبال دریافت شکایت یکی از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری…

به گزارش روز پنجشنبه پایگاه خبری پلیس خراسان رضوی سرهنگ حسین بیدمشکی افزود: به دنبال دریافت شکایت یکی از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری و فروش مال غیر از سوی یک فرد، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی گفت: شاکی اعلام کرد یک واحد مسکونی از مجتمع آپارتمانی چند طبقه را در خیابان آزادگان مشهد پیش خرید کرده اما به تازگی متوجه شده که فروشنده به وعده خود عمل ننموده و مجتمع مسکونی مورد نظر بیش از دو طبقه پیشرفت فیزیکی نداشته است.

وی اظهار کرد: با توجه به حساسیت موضوع و احتمال کلاهبرداری از سوی متهم، گروهی از کارآگاهان مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی به محل ساخت مجتمع مزبور عزیمت کرده و طی چند روز کار متوالی 11 شاکی مشابه دیگر را شناسایی کردند.

سرهنگ بیدمشکی گفت: بعد از مدتی کار اطلاعاتی محل اختفای متهم شناسایی و وی دستگیر شد.

وی افزود: در تحقیقات پلیسی و بازحویی از این متهم مشخص شد وی در حالی که مجوز ساخت دو طبقه ساختمان در محل ملک فروخته شده را داشته، با جلب اعتماد و تقلب به پیش فروش 11 واحد مسکونی که وجود خارجی نداشته اند اقدام کرده است./1

7490/664 / 1539

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.